Autor: Cyfrasport Polska - Meksyk kiedy grają polscy siatkarze? O której godzinie Polska - Meksyk siatkówka KIEDY kolejny mecz Polaków

Walka o IO

2023-10-03 12:19

Polska - Meksyk kiedy grają polscy siatkarze? O której godzinie Polska - Meksyk siatkówka KIEDY kolejny mecz Polaków. Polscy siatkarze są już na półmetku turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. Po trzech meczach są niepokonani i pewnie zmierzają po ostatni cel, jaki postawiono przed nimi w tym roku. By przybliżyć się do awansu, muszą jednak kontynuować zwycięską passę. Poniżej dowiesz się, kiedy mecz Polska - Meksyk w kwalifikacjach do IO. Siatkówka Polska - Meksyk O KTÓREJ kiedy grają polscy siatkarze kolejny mecz

Polska - Meksyk kiedy grają polscy siatkarze? O której godzinie Polska - Meksyk

Polscy siatkarze mają za sobą mecze z Belgią, Bułgarią i Kanadą. Turniej w Chinach zaczęli od wymagającej pięciosetowej batalii z Belgami, w której musieli bronić piłki meczowej, ale na szczęście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Później pewnie ograli Bułgarów w trzech setach i już po dwóch meczach stanęli przed kluczowym wyzwaniem. Dość nieoczekiwanie to Polska i Kanada były jedynymi niepokonanymi drużynami w stawce w pierwszym dniu przerwy i we wtorek doszło do ich starcia. Mecz z reprezentantami Kraju Klonowego Liścia zaczął się fatalnie, od wyraźnie przegranego seta. Później Biało-Czerwoni weszli na wyższe obroty i pewnie wygrali dwie następne partie, jednak w czwartym secie ponownie byli w tarapatach i ostatecznie doszło do tie-breaka. Na szczęście w nim podopieczni Nikoli Grbicia okazali się lepsi i odnieśli cenne trzecie zwycięstwo.

KIEDY kolejny mecz Polaków siatkówka Polska - Meksyk o której

Po poniedziałkowym odpoczynku Polacy namęczyli się z Kanadyjczykami, ale muszą jeszcze poczekać na kolejny dzień przerwy. Do gry wrócą już w środę, kiedy odbędzie się ich czwarty mecz w Chinach. Tym razem po drugiej stronie siatki staną Meksykanie, którzy uchodzą za najsłabszą drużynę w stawce. W dwóch pierwszych meczach Meksyk przegrał 3:0 z Argentyną i Holandią. We wtorek zmierzy się z Chinami dopiero po spotkaniu Polska - Kanada, więc będzie miał jeszcze mniej czasu na regenerację.

Mecz Polska - Meksyk w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk olimpijskich odbędzie się w środę, 4 października, o godzinie 10:00. Będzie to czwarte i ostatnie spotkanie przed zaplanowanym na czwartek drugim dniem przerwy. Relację na żywo przeprowadzi portal sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy!

Czy nasi siatkarze awansują na igrzyska w Paryżu?