Euro 2020, Polska – Hiszpania. Siatkarz reprezentacji Polski pokazuje piłkarzom jak mają zagrać [WIDEO]

2021-06-19 17:21
Siatkówka, piłka nożna, Jakub Popiwczak, żonglerka, Euro 2020
Autor: Jastrzębski Węgiel Libero Jastrzębskiego Węgla i reprezentacji Polski Jakub Popiwczak w piłkarskiej akcji

Cały kraj czeka na mecz Hiszpania – Polska na Euro 2020, który może dać nam albo gigantyczny zastrzyk optymizmu, albo przynieść kolejne rozczarowanie postawą Biało-Czerwonych na dużej imprezie futbolowej. Przed spotkaniem nie brakuje jednak wiary oraz wyrazów wsparcia, jakiego naszym piłkarzom udzielają zwykli ludzie, ale i koledzy z kadr w innych dyscyplinach. Jedną z takich postaci, dopingujących czynnie podopiecznych Paulo Sousy, jest libero reprezentacji Polski siatkarzy i mistrz Polski z Jastrzębskim Węglem Jakub Popiwczak. Na wideo pokazał umiejętności piłkarskie przed meczem Hiszpania – Poska na Euro 2020 (21.00, 19 czerwca, Sewilla).

Panowie, dzisiaj gramy z Hiszpanią. Zróbcie to tak” – powiedział Jakub Popiwczak na filmie zamieszczonym w mediach społecznościowych klubu z Jastrzębia i zademonstrował pokaz piłkarskiej techniki. Jak wiadomo, libero są najsprawniejszymi akrobatyczne zawodnikami w siatkówce, nic dziwnego więc, że Kuba wykonał swobodną i efektowną żonglerkę futbolówką, po której strzelił z soczystego woleja na bramkę. Och, gdyby nasi piłkarze rzeczywiście skorzystali z rady reprezentanta Polski w siatkówce, który co prawda nie znalazł się w kadrze na Ligę Narodów w Rimini, ale ma już w dorobku medale ważnych międzynarodowych imprez z seniorską reprezentacją. Oby na Euro 2020 Polacy wzięli sobie do serca rady i zachęty oraz dobre słowo.

Mazurek Dąbrowskiego we wzruszającym wykonaniu kibiców! Polacy, zawalczcie z Hiszpanią dla tych fanatyków [WIDEO]

Oto film wideo z zapisem akcji libero kadry siatkarzy:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE