Mazurek Dąbrowskiego we wzruszającym wykonaniu kibiców! Polacy, zawalczcie z Hiszpanią dla tych fanatyków [WIDEO]

2021-06-19 16:43
Polscy kibice w Sewilli przed Polska - Hiszpania
Autor: Twitter / Przemek Ofiara Polscy kibice w Sewilli przed Polska - Hiszpania

Nieliczni, ale fanatyczni! Polscy kibice raczej nie będą stanowili większości na stadionie w Sewilli na meczu Polska - Hiszpania na Euro 2020. Mimo to, piłkarze mogą liczyć na ich szalony doping. Choć w meczu ze Słowacją zawodnicy nawet nie podeszli do kibiców i im nie podziękowali za wsparcie, to fani dalej trzymają kciuki za naszych. W Sewilli kilka godzin przed meczem wzruszająco wykonali Mazurka Dąbrowskiego. Łzy same się cisną do oczu. Tylko posłuchajcie!

Polscy kibice gorąco wspierają reprezentację "Orłów" na całym świecie. Tysiące, a czasem nawet dziesiątki tysięcy fanów jeżdżą za Biało-czerwonymi, a po meczu Polska - Słowacja na Euro w Sankt Petersburgu nie mogli liczyć nawet na podziękowania i oklaski. Piłkarze momentalnie zbiegli do szatni, gdzie sami przeżywali porażkę. Smutni kibice zostali pozostawieni sami sobie... Mimo tak przykrych doświadczeń, fani polecieli za Polakami także do Sewilli. I tam znowu będą próbować dodawać otuchy Biało-czerwonym w trudnym sprawdzianie z Hiszpanami.

Wzruszające wykonanie Mazurka Dąbrowskiego przed Polska - Hiszpania

Wysłannicy "Super Expressu" na Euro 2020 Przemek Ofiara i Kamil Kacperczyk na bieżąco relacjonują wydarzenia z Sewilli. Pokazali, jak dziesiątki fanów odśpiewali przed spotkaniem Polska - Hiszpania nasz hymn, "Mazurka Dąbrowskiego". - Mazurek Dąbrowskiego odśpiewany tak głośno, że chyba w Madrycie było słychać. Polska! - napisał na Twitterze Przemek Ofiara.

Reprezentacja Polski zagra mecz o wszystko z Hiszpanią 19 czerwca o 21:00. Relacja na żywo z meczu Euro 2020 na Sport.se.pl! Zapraszamy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE