Wilfredo Leon

i

Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon rozwija swoją akademię. W planach szkolenia nie tylko w Toruniu / Zdjęcie poglądowe

Tak zmieniła się córka Wilfredo Leona! Nieprawdopodobna zmiana, jeszcze chwila i będzie wyższa od taty, mamy zdjęcie

2022-05-23 14:34

Wilfredo Leon rozczulił swoich fanów wyjątkowo pięknym zdjęciem, opublikowanym na jego mediach społecznościowych. Gwiazdor siatkarskiej reprezentacji Polski pokazał, jak zmieniła się jego córka i trzeba przyznać, że naprawdę wyrosła. Fani mogą być w szoku, już niebawem będzie większa od swojego potężnego i wysokiego taty! Ta fotografia może zaskakiwać.

Wilfredo Leon zaskoczył swoich fanów. Siatkarz, który występuje na co dzień we włoskiej Perugii, pokazał swoją sesję treningową w warunkach domowych. W trakcie ćwiczeń, do siatkarza podeszła jego córka, która przytuliła się do ojca. Trzeba przyznać, że córeczka Kubańczyka z polskim paszportem naprawdę się zmieniła i wyrosła. Rozczulające zdjęcie ojca z córką stało się prawdziwym hitem internetu.

To Andrzej Gołota sądzi o Idze Świątek! Przerwał milczenie, musi poświęcać jej dużo czasu

Wilfredo Leon nieczęsto chwali się rodziną. Strzeże prywatności bliskich

Mimo że Wilfredo Leon jest postacią niezwykle medialną i nigdy nie odmawia dziennikarzom rozmów, to bardzo rzadko porusza temat swojej żony i dzieci, chcąc bronić ich prywatność. Tym razem, gracz reprezentacji Polski zrobił dość duży wyjątek i pokazał, jak obściskuje się ze swoją córeczką. Trzeba przyznać, że mała dziewczynka naprawdę wyrosła i, mimo że siatkarz jest bardzo wysoki, to z biegiem lat może być jego wzrostu! Rozczulające zdjęcie córki i ojca znalazło się w internecie i pokazuje, jak wielkim uczuciem Wilfredo Leon darzy swoich bliskich.

Stefan Horngacher osłabił reprezentację Polski? Były polski skoczek przerwał milczenie, mocne zarzuty w kierunku Niemca

Aby zobaczyć, z jakimi problemami zmagała się matka Wilfredo Leona, przejdź do galerii poniżej.

Ukochana córka Wilfredo Leona już raz przyciągnęła uwagę mediów. Jest prawdziwym oczkiem w głowie siatkarza

Córka siatkarza, Natalia Leon urodziła się w 2017 roku i była to bardzo ważna chwila w życiu siatkarza, który na swoich mediach społecznościowych pisał, że była to najszczęśliwsza chwila jego życia.

- To najpiękniejszy dzień mojego życia, który nie może się równać z żadnymi innymi osiągnięciami. Moja żona i ja powitaliśmy dziś na świecie naszą córeczkę - podpisał zdjęcie Leon.

Wilfredo Leon

i

Autor: instagram.com/wilfredo_leon_official
Wilfredo Leon

i

Autor: instagram.com/wilfredo_leon_official
Wilfredo Leon: Czy ktoś może nas pokonać?
Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze