Tak zmieniła się córka Wilfredo Leona! Nieprawdopodobna zmiana, jeszcze chwila i będzie wyższa od taty, mamy zdjęcie

2022-05-23 14:34
Wilfredo Leon
Autor: Cyfra Sport Wilfredo Leon rozwija swoją akademię. W planach szkolenia nie tylko w Toruniu / Zdjęcie poglądowe

Wilfredo Leon rozczulił swoich fanów wyjątkowo pięknym zdjęciem, opublikowanym na jego mediach społecznościowych. Gwiazdor siatkarskiej reprezentacji Polski pokazał, jak zmieniła się jego córka i trzeba przyznać, że naprawdę wyrosła. Fani mogą być w szoku, już niebawem będzie większa od swojego potężnego i wysokiego taty! Ta fotografia może zaskakiwać.

Wilfredo Leon zaskoczył swoich fanów. Siatkarz, który występuje na co dzień we włoskiej Perugii, pokazał swoją sesję treningową w warunkach domowych. W trakcie ćwiczeń, do siatkarza podeszła jego córka, która przytuliła się do ojca. Trzeba przyznać, że córeczka Kubańczyka z polskim paszportem naprawdę się zmieniła i wyrosła. Rozczulające zdjęcie ojca z córką stało się prawdziwym hitem internetu.

To Andrzej Gołota sądzi o Idze Świątek! Przerwał milczenie, musi poświęcać jej dużo czasu

Wilfredo Leon nieczęsto chwali się rodziną. Strzeże prywatności bliskich

Mimo że Wilfredo Leon jest postacią niezwykle medialną i nigdy nie odmawia dziennikarzom rozmów, to bardzo rzadko porusza temat swojej żony i dzieci, chcąc bronić ich prywatność. Tym razem, gracz reprezentacji Polski zrobił dość duży wyjątek i pokazał, jak obściskuje się ze swoją córeczką. Trzeba przyznać, że mała dziewczynka naprawdę wyrosła i, mimo że siatkarz jest bardzo wysoki, to z biegiem lat może być jego wzrostu! Rozczulające zdjęcie córki i ojca znalazło się w internecie i pokazuje, jak wielkim uczuciem Wilfredo Leon darzy swoich bliskich.

Stefan Horngacher osłabił reprezentację Polski? Były polski skoczek przerwał milczenie, mocne zarzuty w kierunku Niemca

Aby zobaczyć, z jakimi problemami zmagała się matka Wilfredo Leona, przejdź do galerii poniżej.

Ukochana córka Wilfredo Leona już raz przyciągnęła uwagę mediów. Jest prawdziwym oczkiem w głowie siatkarza

Córka siatkarza, Natalia Leon urodziła się w 2017 roku i była to bardzo ważna chwila w życiu siatkarza, który na swoich mediach społecznościowych pisał, że była to najszczęśliwsza chwila jego życia.

- To najpiękniejszy dzień mojego życia, który nie może się równać z żadnymi innymi osiągnięciami. Moja żona i ja powitaliśmy dziś na świecie naszą córeczkę - podpisał zdjęcie Leon.

Wilfredo Leon
Autor: instagram.com/wilfredo_leon_official
Wilfredo Leon
Autor: instagram.com/wilfredo_leon_official
Wilfredo Leon: Czy ktoś może nas pokonać?
Sonda
Czy Wilfredo Leon to najlepszy siatkarz na świecie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze