Jakub Kochanowski

i

Autor: Cyfrasport Jakub Kochanowski

Co za informacja!

Wielkie emocje wokół Jakuba Kochanowskiego! Mówią to wprost, już niebawem będziemy świadkami wielkiego hitu!

2024-02-21 19:14

Jakub Kochanowski może niebawem stać się bohaterem wielkiego transferu! Okazuje się, że gwiazdor siatkarskiej reprezentacji Polski zmieni barwy klubowe i będzie to transfer, który rozelektryzuje wyobraźnię wszystkich kibiców. Jak donoszą media - będziemy świadkami wielkiego hitu!

Jakub Kochanowski ma stać się bohaterem wielkiego transferu! Jak donosi "Przegląd Sportowy Onet", gwiazdor siatkarskiej reprezentacji Polski i dotychczasowy gracz Asseco Resovii Rzeszów opuści obecnego pracodawcę i zmieni barwy! Wszystko wskazuje na to, że wielki hit transferowy wprost pisze się na naszych oczach!

Wielki transfer Kochanowskiego? Media podają wszelakie szczegóły!

Jak podaje "Przegląd Sportowy. Onet", zawodnik Resovii przeniesie się ze swojego klubu, ale na całe szczęście, mimo zagranicznych propozycji, zostanie w polskiej lidze! Nowym klubem siatkarza ma zostać Projekt Warszawa. Umowa między stronami miała być już sfinalizowana. 

Do walki o siatkarza przystępowały jeszcze kluby z ligi japońskiej i włoskiej Serie A, jednak piłkarz postanowił zostać w Polsce na dłużej. O skład w drużynie Projektu reprezentant Polski walczyć będzie z Andrzejem Wroną, Jurijem Semeniukiem i Screcko Lisinacarem. Klub ze stolicy będzie już piątym w karierze Kochanowskiego. Przedtem, prócz Resovii, grał w AZS Olsztyn, Skrze Bełchatów i ZAKSie Kędzierzyn Koźle.

Najnowsze