Z kim zagra Polska w 1/4 finału MŚ siatkówka 2022? Znamy rywala Polski w ćwierćfinale MŚ!

i

Autor: Cyfra Sport Z kim zagra Polska w 1/4 finału MŚ siatkówka 2022? Znamy rywala Polski w ćwierćfinale MŚ!

Ćwierćfinał MŚ siatkówka

Z kim zagra Polska w 1/4 finału MŚ siatkówka 2022? Znamy rywala Polski w ćwierćfinale MŚ! KIEDY i z kim mecz Polski w 1/4 finału MŚ siatkówka 2022?

2022-09-04 22:19

Z kim zagra Polska w 1/4 finału MŚ siatkówka 2022? Znamy rywala Polski w ćwierćfinale MŚ! KIEDY i z kim mecz Polski w 1/4 finału MŚ siatkówka 2022? Reprezentacja Polski rozprawiła się bez większych problemów z Tunezją w 1/8 finału mistrzostw świata w siatkówce. Poznaliśmy już także drużynę, która będzie rywalizowała z Polską w ćwierćfinale MŚ! Z KIM zagra Polska w 1/4 finału MŚ? KIEDY Polska gra w ćwierćfinale MŚ?

1/4 finału MŚ Z KIM GRA POLSKA? KIEDY ćwierćfinał MŚ siatkówka 2022?

Reprezentacja Polski przystąpiła do drugiej obrony tytułu mistrza świata. Początek imprezy był dla naszych zawodników niezwykle udany – dwa pierwsze mecze fazy grupowej podopieczni Nikoli Grbicia wygrali bez straty seta, odprawiając Bułgarię oraz Meksyk. W ostatnim meczu w grupie przeciwko USA Polacy przegrali pierwszą partię, ale wygrali kolejne trzy i z pierwszego miejsca awansowali dalej. Jako że są jednymi z gospodarzy turnieju, to mieli zapewnione lepsze rozstawienie w fazie pucharowej. To sprawiło, że w 1/8 finału trafili na Tunezję.

Nikola Grbić szczerze o Polska - Tunezja. Mówi o poważnym błędzie, tego nie można zrobić!

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?

RYWAL Polski w 1/4 finału MŚ 2022. Z KIM ZAGRA Polska w ćwierćfinale MŚ siatkarzy?

W niedzielnym starciu z Tunezją w 1/8 finału MŚ Polacy nie mieli większych problemów, by rozprawić się z rywalem, co w zasadzie dla nikogo nie było zaskoczeniem. Polacy tym samym wywalczyli sobie awans do ćwierćfinału, w którym już wcześniej zameldowali się ich… grupowi rywale, Amerykanie! USA pokonało Turcję i to właśnie z reprezentacją Stanów Zjednoczonych Biało-Czerwoni będą walczyć o awans do półfinału. Mecze ćwierćfinałowe MŚ siatkarzy 2022 odbędą się w dniach 7-8 września.

Mecz Polska – USA w ćwierćfinale siatkarskich mistrzostw świata zaplanowany jest na czwartek, 8 września. Początek spotkania o godzinie 21:00. Transmisja na kanałach TVP i sportowych antenach Polsatu. Relacja na żywo z meczu Polska – USA na Sport.se.pl! Zapraszamy do kibicowania Polakom w meczu z USA razem z nami.

Ogromny sukces polskich siatkarek! Medal na ważnej imprezie, rosną następczynie legendarnych „Złotek”

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze