Zabawny pierwszy taniec Wrony i Zborowskiej przy hicie sprzed lat. Mamy WIDEO

2019-08-14 14:30 FAN
Zofia Zborowska, Andrzej Wrona
Autor: Twitter Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Wtorkowy wieczór dla Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony będzie niezapomniany! Aktorka i gwiazda polskiej siatkówki wzięli ślub. Na weselu nie zabrakło wielu znanych osobistości ze świata sportu i telewizji. Młoda para przy gościach wykonała oczywiście pierwszy taniec. Ten przez zakochanych został potraktowany z małym przymrużeniem oka.

Wydarzenia w związku Zborowskiej i Wrony potoczyły się wręcz błyskawicznie. Para poznała się w połowie ubiegłego roku na Mazurach. Oboje nie chcieli jednak, aby o ich miłości wiedziało dużo osób, dlatego unikali wspólnych zdjęć, czy nie wypowiadali się na temat swojego związku.

Para pierwszy raz oficjalnie pokazała się razem na Gali Mistrzów Sportu "Przeglądu Sportowego", która odbyła się na początku stycznia. A już w maju Wrona oświadczył się swojej ukochanej. Zakochani zdecydowali się nie czekać i trzy miesiące po zaręczynach stali się mężem i żoną.

Ślub odbył się we wtorek. Reprezentant Polski pochwalił się romantycznym zdjęciem na Instagramie tuż po ceremonii. Na weselu nie zabrakło wielu znanych twarzy. Wraz z młodą parą bawili się m.in. Anna Lewandowska, Joanna Wołosz, Dawid Konarski, czy Jerzy Mielewski.

Tradycyjnie nowożeńcy wykonali pierwszy taniec. Para postanowiła zatańczyć do hitu sprzed lat, a mianowicie utworu "Africa" amerykańskiego zespołu Toto. Wrona i Zborowska wykonała taniec z uśmiechem na ustach. Na parkiecie nie zabrakło popisów siatkarza, który pokazał, że nie tylko na boisku potrafi się ruszać.