Bartosz Kurek

i

Autor: Cyfra Sport Bartosz Kurek

Zobaczyliśmy to nagranie z Bartoszem Kurkiem i zaniemówiliśmy. Co on wyprawia, nietypowe sceny

2021-09-08 7:39

Polacy pewnie kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa na mistrzostwach Europy siatkarzy. Przed biało-czerwonymi ostatnie grupowe spotkanie, w którym zmierzą się z reprezentacją Ukrainy. Vital Heynen w ostatnim czasie nieco żongluje wyjściowym ustawieniem i więcej czasu na odpoczynek dostał Bartosz Kurek. A że nasz atakujący to wulkan energii, w kwadracie dla rezerwowych nie mógł spokojnie usiedzieć.

Faza grupowa dla polskich siatkarzy na mistrzostwach Europy miała być całkowitym spacerkiem, ale podczas meczów nawet ze słabszymi rywalami pojawiły się bardzo słabe momenty, po których biało-czerwoni niespodziewanie przegrywali sety z dużo niżej nitowanymi zespołami. Rodziło to obawy wśród polskich kibiców, ale ostatnie spotkanie znów było bardzo dobre w wykonaniu naszych reprezentantów.

N'Gapeth wpadł w szaloną furię. Było grube, ohydne zachowanie gwiazdora

Bartosz Kurek szalał na meczu z Belgią. Nietypowe nagranie

W poniedziałek mistrzowie świata zmierzyli się z Belgią i w końcu zdołali wygrać 3:0. Być może nie wszystko było perfekcyjne w ich wykonaniu, ale ewidentnie uniknęli błędów z poprzednich spotkań, gdzie pozwolili przeciwnikowi na zbyt wiele. Być może to zasługa pewnej rotacji składem, którą zaczął stosować belgijski trener polskiej kadry.

Polscy siatkarze perfidnie oszukani?! Prawdziwa furia, te obrazki nie pozostawiają złudzeń

W starciu z Belgią szansę dostał Łukasz Kaczmarek. Atakujący już wcześniej udowadniał, że jest w dobrej formie i pokazał to również w poniedziałkowym meczu. Bartosz Kurek, który do tej porty grał w wyjściowym składzie, poczynaniom kolegów przyglądał się z boku. Nie oznacza to jednak, że był całkowicie bierny.

Kamery uchwyciły Kurka. Oryginalne zachowanie siatkarza

Doświadczony zawodnik już niejednokrotnie udowadniał, że jest wulkanem energii. Na Twitterze pojawiło się nagranie potwierdzające tę tezę. Filip Czyszanowski z TVP Sport pokazał, jak Kurek zachowywał się w kwadracie dla rezerwowych.

Atakujący wspierał kolegów okrzykami, żartował i nie mógł ustać w miejscu. - Bartosz Kurek. Najlepszy cheerleader wśród atakujących świata, najlepszy atakujący wśród wszystkich cheerleaderów globu - napisał dziennikarz w opisie do wideo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze