Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Jest ogień

Żona Bartosza Kurka w ultrakróciutkiej spódniczce. Takie zdjęcia w internecie to petarda

2023-12-02 18:16

Anna Kurek od dłuższego czasu mieszka ze swoim partnerem w Japonii, gdzie Bartosz Kurek, znakomity siatkarz, gra na co dzień. Kobieta niedawno znalazła sposób na przekazywanie informacji o Kraju Kwitnącej Wiśni. Przepiękna wybranka serca sportowca pokazuje uroki życia w Azji, a jednocześnie publikuje dość odważne zdjęcia w sieci, jak choćby to ostatnie w króciutkiej spódniczce.

Anna Kurek świetnie odnalazła się w Japonii. Choć przeprowadzka do tak egzotycznego kraju z pewnością nie jest łatwa, choćby ze względu na różnice kulturowe, to zarówno ona, jak i Bartosz Kurek dość szybko odnaleźli się w nowej rzeczywistości. Para chodzi niemal cały czas uśmiechnięta, a ze zdjęć w mediach społecznościowych wyłania się obraz niezwykle ciepłego czasu w Kraju Kwitnącej Wiśni. Nowe zdjęcia Anny Kurek pokazują, że jest czego zazdrościć. W grudniu można chodzić tam w wyjątkowo krótkiej spódniczce, która odsłania niemal do końca nogi. Takie fotki na Instagramie to zawsze prawdziwe wydarzenie dla wiernych fanów.

Katarzyna Skowrońska wrzuciła nowe zdjęcia swojej twarzy i się zaczęło. Lawina komentarzy

Nowe zdjęcie Anny Kurek na Instagramie

Anna Kurek tym samym podtrzymała swoje postanowienie o przybliżaniu uroków życia w Japonii rodakom. Nie jest tajemnicą, że wielu Polaków ma tylko pobieżne wyobrażenie o Azjatach i z pewnością takie materiały są potrzebne, by zaznajamiać i edukować. Tym bardziej, że sama postać Anny Kurek wzbudza sporo zainteresowania. Na kolejnych zdjęciach pokazuje nie tylko swoje wysportowane ciało i wyrzeźbione nogi, lecz także aromatyczne i pyszne jedzenie rodem z Japonii.

Tomasz Fornal kompletnie osłupiał, gdy zobaczył, co mu wręczono. Coś takiego jeszcze go nie spotkało, nie wiedział, co zrobić

Fani pod wrażeniem żony Kurka

Choć mogło się wydawać, że taka treść jak pokazywanie swojego życia jest dość niszowa, to okazuje się, że Anna Kurek ma wiernych widzów. Jej materiały wideo w serwisie YouTube cieszą się sporą popularnością, a zajawki na Instagramie pokazują, że odniosła spory sukces. "Zaraz odpalam do popołudniowej kawki" - zapowiedziała jedna z fanek pod wpisem żony Bartosza Kurka w mediach społecznościowych.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze