Żona Fabiana Drzyzgi zwyzywana od najgorszych! Wystarczył jeden post i ruszyła lawina

2021-09-15 13:33
Monika Drzyzga hejtowana bez pamięci
Autor: Instagram/ monadrzyzga_makeup Monika Drzyzga hejtowana bez pamięci

Sportowcy oraz ich rodziny niejednokrotnie mogli się już przekonać, jak bezpośredni i niemili potrafią być ludzie, gdy zdają sobie sprawę ze swojej anonimowości. Siatkarze reprezentacji Polski wiele razy musieli borykać się z hejtem w sieci, przede wszystkim po nieudanych meczach lub gdy wynik nie spodobał się kibicom ich rywali. Tym razem fala hejtu wylała się na żonę Fabiana Drzyzgi, jednak żona siatkarza była na to przygotowana.

Mecz reprezentacji Polski siatkarzy dostarczają nam wielu emocji, jednak pozycja Biało-czerwonych w światowej siatkówce sprawia, że nasi rodacy bardzo często muszą zmagać się z hejtem w sieci. Do jednej z takich sytuacji doszło podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio, gdy po meczu oberwali nie tylko zawodnicy prowadzeni przez trenera Vitala Heynena, ale równie żona Bartosza Kurka, która musiała zmagać się z bardzo przykrymi wpisami i wiadomościami. Hejtu na siatkarzach i ich rodzinach nie zabrakło jednak, jak się okazuje, również podczas mistrzostw Europy. Żona Fabiana Drzyzgi postanowiła opublikować na swoim Instagramie post przy okazji meczu Polska - Rosja, podczas którego Biało-czerwoni walczyli o półfinał, a pod jej wpisem szybko pojawiła się fala hejtu. Okazuje się jednak, że Monika Drzyzga była na to przygotowana. 

Fani Bartosza Kurka musieli być w szoku, gdy to zobaczyli! Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie

Małżonka polskiego rozgrywającego postanowiła bowiem poprosić swoich fanów o to, aby napisali o niej coś złego lub dobrego. - Konkurs w instastories czekam na Waszą kreatywność. 1. Musisz mieć polubiony moj profil i profil szanownego małżonka @fabian_drzyzga_11. 2. Oznaczyć osoby z którymi chcecie się wybrać na mecz. 3. Roast na mnie lub napisać za co lubicie moj profil - napisała na swoim Instagramie żona Fabiana Drzyzgi, dając tym samym internautom pozwolenie na to, aby ci ją hejtowali.

Ojciec Wilfredo Leona wyznał całą prawdę o wyjeździe syna do Polski! Szokujące słowa

Zobaczcie kim jest żona Fabiana Drzyzgi zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Monika Drzyzga obrażana bez pamięci. Wystarczył jeden post żony Fabiana Drzyzgi, aby lawina ruszyła jak szalona

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. Większość z nich zdecydowała się zhejtować żonę Fabiana Drzyzgi, zamiast prawić jej komplementy, zalewając tym samym sekcję komentarzy lawiną wiadomości uderzających po części w kobietę. - Jeśli chodzi o hejt to - Głupia jesteś. A na mecz zabiorę z wielka przyjemnością synów bo stary pojechał sobie sam wygrałam ??? Ps Kocham bardzo i doceń moja kreatywność - napisała jedna z fanek. - Trzeba było nie blokować wszystkich hejterow to może by ktoś w końcu prawdę napisał a na mecz pójdę z mężem i córka - wyznała kolejna z internautek. 

Żona Wilfredo Leona zdradziła jego tajemnicę. To jest jego największy problem

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze