Anna Kurek

i

Autor: Instagram/grejmanka Anna Kurek

Żona Bartosza Kurka obrzydliwie zaatakowana po meczu siatkarzy! Tokio 2020

2021-07-25 19:05

Już w pierwszym meczu reprezentacji Polski w siatkówkę podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio przyszło nam oglądać piekielnie trudne spotkanie Biało-czerwonych w Iranem, które ostatecznie zakończyło się porażką Polaków 2:3. Spotkanie wzbudziło potężne emocje również wśród kibiców z Iranu, którzy po wygranej postanowili wyładować swoje emocje na żonie Bartosza Kurka, obrzydliwie ją atakując.

Siatkarze prowadzeni przez Vitala Heynena wybrali się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, aby walczyć o złoty medal. Po bardzo dobrych występach Biało-czerwonych w Lidze Narodów, gdzie reprezentacja Polski sięgnęła do srebro, kibice znad Wisły mają wysokie oczekiwania co do swoich ulubieńców. Już w pierwszym meczu w stolicy Japonii Biało-czerwoni mieli piekielnie trudne zadanie i musieli zmierzyć się z reprezentacją Iranu. Ostatecznie to zawodnicy prowadzeni przez Władimira Alekno schodzili z parkietu w lepszych humorach po wygranej 3:2. Poprzednie mecze Polski z Iranem niejednokrotnie pokazały, że wydarzeniom na parkiecie towarzyszą wielkie emocje, które udzielają się kibicom obu drużyn. Tym razem fani Irańczyków postanowili jednak rozładować swoje emocje na... żonie Bartosza Kurka, który był jednym z zawodników obok Wilfredo Leona, który zebrał dobre noty za swój występ. Internauci nie mieli litości dla Anny Kurek. 

Sędziowskie kontrowersje w meczu siatkarzy! Niezrozumiałe decyzje przeciwko Polakom

Zobaczcie jak wyglądała polska defilada podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio

Anna Kurek obrzydliwie zaatakowana

Na kilkanaście dni przed startem Igrzysk Olimpijskich w Tokio, Bartosz Kurek postanowił opublikować zdjęcie z samolotu, na którym znajdować się obok Piotra Nowakowskiego. Żona reprezentanta Polski i siatkarka postanowiła wtedy skomentować zdjęcie swojego ukochanego, czego mogła pożałować po meczu z Iranem. Nie wiadomo czemu, internauci postanowili zaatakować ją w komentarzach, nie gryząc się w język. Anna Kurek kilkoma wiadomościami podzieliła się również na swoim Instastory. Na jednej z nich została nazwana "prostytutką". Inne składały się chociażby z emotikonów środkowego palca i flagą Iranu. Po tych wydarzeniach Bartosz Kurek zdecydować się usunąć wszystkie komentarze pod swoim zdjęciem i zablokować możliwość dodania nowych wpisów.

Mateusz Bieniek: Porażka z Iranem to zimny prysznic, który nam się przyda

Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze