Sędziowskie kontrowersje w meczu siatkarzy! Niezrozumiałe decyzje przeciwko Polakom

2021-07-24 15:38
Polska - Iran: sędziowskie kontrowersje
Autor: Paweł Skraba SE Polska - Iran: sędziowskie kontrowersje

Co to był za horror! Serca kibiców drżały ze strachu o wynik meczu Polska - Iran. Zamiast gładkiego spacerku, doszło do szalonego, pięciosetowego thrillera. Biało-czerwoni walczyli jak lwy z teoretycznie dużo słabszymi, ale nieleżącymi nam przeciwnikami. Po spotkaniu mówi się nie tylko o tym. Jeszcze w trakcie meczu Polska - Iran, komentatorzy zwracali uwagę na dziwne decyzje arbitrów.

Co to był za mecz siatkarzy na start Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020! Polacy stoczyli szalony bój na otwarcie rywalizacji w fazie grupowej z Iranem. Niestety, podopieczni Vitala Heynena przegrali po tie-breaku z Persami. Biało-czerwoni byli zdecydowanymi faworytami, ale liczby jednym, a to, co dzieje się na boisku to drugie. Zimny prysznic na początek Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 może nie mieć wielkiego wpływu na wyjście z grupy. Dużo mówi się nie tylko o samej porażce, ale także o postawie sędziów w decydującym secie.

Polska - Iran 2:3. Zapis relacji na żywo

Tokio 2020: Sędziowskie kontrowersje w tie-breaku

Arbitrzy postawili poprzeczkę dość wysoko. Od początku spotkania odgwizdywali obu zespołom wiele błędów, w tym także prostych. Nagle... przestali to robić! Podczas meczu Polska - Iran sędziowie odgwizdywali chociażby liczne podwójne odbicia. W tie-breaku przymykali jednak oko na błędy Irańczyków. Co więcej, nie zwrócili nawet uwagi, że piłka po ataku jednego z Polaków spadła w boisko! Co ważne, te pomyłki sędziów nie miały, niestety, wielkiego wpływu na porażkę Biało-czerwonych. Ci teraz muszą przeanalizować przede wszystkim swoje błędy.

Skandale z meczów Polska - Iran. Dowiedz się więcej z galerii poniżej!

Kiedy kolejny mecz Polaków podczas Tokio 2020?

Trwa faza grupowa Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Polska przegrała pierwszy mecz z Iranem 2:3. Teraz podopieczni Vitala Heynena zmierzą się z kadrą Italii. Mecz Polska - Włochy odbędzie się w poniedziałek, 26 lipca. O której godzinie ruszy mecz Polska - Włochy? Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 7:20 polskiego czasu. Zapraszamy na relację na żywo na Sport.se.pl.

Czy Polska sięgnie po medal podczas IO Tokio 2020? Weź udział w naszej sondzie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze