Ogromna rodzinna TRAGEDIA znanego kierowcy. Jego synek zmarł tydzień po urodzeniu

2019-09-11 8:30 DaO
znicz kondolencje żałoba świeca świeczka
Autor: ARC

Ogromną rodzinną tragedię przeżywa znany brytyjski kierowca, Sam Tordoff. 30-latek za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że nie żyje jego synek. Niemowlę zmarło zaledwie tydzień po urodzeniu. Lekarze robili wszystko, aby uratować jego życie, ale problemy zdrowotne dziecka okazały się zbyt poważne.

Tordoff od wielu lat związany jest z serią wyścigową British Touring Car Championship, a więc rywalizacji aut turystycznych. Karierę rozpoczynał w 2009 roku od ścigania się w Renault Clio Cup. Miał okazję jeździć również w Porsche Supercup, czy popularnych wyścigach długodystansowych. Jego największym sukcesem było drugie miejsce w 2016 roku w British Touring Car Championship, gdzie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kierowców.

Brytyjski zawodnik niedawno przeżył ogromną tragedię. Jak sam poinformował na Facebooku, tydzień po urodzeniu zmarł jego synek. - Moja żona Georgina i ja ze złamanym sercem przekazujemy, że nasz piękny chłopczyk, Arlo George, zmarł spokojnie w sobotę. Po bezpiecznym przybyciu na świat, w poniedziałek, 2 września, okazało się, że jego nerki nie są prawidłowo ukształtowane. Niestety żadne lekarstwo ani leczenie nie mogło go uratować. Jesteśmy zdruzgotani, ale wdzięczni za cenne dni, które spędziliśmy z naszym idealnym chłopcem - czytamy w oświadczeniu Tordoffa.

Najnowsze