Robert Kubica znów był NAJSZYBSZY! Wspaniałe wyniki Polaka, jest coraz lepszy!

2021-01-23 19:29 PM
Robert Kubica
Autor: East News

Robert Kubica w dalszym ciągu jest związany z Formułą 1, jednak jego rola kierowcy rezerwowego pozwala mu również na starty w innych seriach wyścigowych. Teraz przygotowuje się on do niezwykle wymagającego wyścigu Daytona 24h. Okazuje się, że Polak w swoim zespole nie ma sobie równych pod względem szybkości na trasie.

Krakowianin od zawsze darzył miłością wszelkie sporty motorowe. Swoje marzenia spełniał startując w Formule 1, jednak w przerwach między sezonami występował również w innych seriach. Niestety, w 2011 roku polski kierowca uległ wypadkowi w mało znanym rajdzie Ronde di Andora, w którym ścigał się w przerwie między sezonami F1.

Max Verstappen w spódnicy! 16-letnia dziewczyna dostała się do Akademii Ferrari!

Początkowo Robert Kubica musiał walczyć o życie, później o dojście do pełnej sprawności, ale ostatecznie, po wielu latach, zdołał wrócić do ścigania nawet na poziomie Formuły 1. Teraz jednak jest tylko kierowcą rezerwowym, co znów daje mu możliwości startów w innych rajdach i wyścigach. Teraz Polak przygotowuje się do wymagającego Daytona 24h, w którym wystartuje w barwach duńskiego zespołu High Class Racing.

Zobacz, jakie cacka w garażu trzyma Robert Kubica!

Już wcześniej informowaliśmy, że Polak był najszybszy w drugiej sesji treningowej przed wyścigiem na torze Daytona International Speedway. Robert Kubica uzyskał wtedy czas 1:40.350. Kilka godzin później rozpoczęła się trzecia sesja treningowa, w której najpierw wystartował Ferdinand Habsburg, później Dennis Andersen, a dopiero na końcu do prototypu LMP2 wsiał polski kierowca.

FATALNY wypadek znanego rajdowca! Jego samochód PRZEKOZIOŁKOWAŁ i wypadł z drogi, dramatyczny widok [WIDEO]

Robert Kubica znów pokazał kolegom z zespołu, jak się jeździ i uzyskał jeszcze lepszy wynik niż na wcześniejszym treningu. Jego czas 1:38.510 był najlepszy w jego zespole i dał ekipie High Class Racing 5. miejsce w stawce LMP2.

Kubica jeździł bolidem po Warszawie.
Najnowsze