Artur Szpilka SZCZERY do BÓLU! To może być KONIEC, zdradził ważny SZCZEGÓŁ

2021-01-22 7:43 kkn
Artur Szpilka
Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka

Artur Szpilka to wciąż jeden z najpopularniejszych pięściarzy w Polsce. Zawodnik z Wieliczki od lat jest obecny w zawodowym boksie i zapamiętany zostanie nie tylko przez pryzmat kilku hitowych walk, ale również ze względu na swój charakter. Bo Szpilka zazwyczaj jest szczery do bólu. Nie inaczej jest w przypadku jego przyszłości. Pięściarz zdradził ważną rzecz w jednym z ostatnich wywiadów.

O Arturze Szpilce można mówić wiele rzeczy, ale nie można odmówić mu tego, że miał okazję boksować z czołowymi pięściarzami na świecie. Niestety większość tych pojedynków przegrał w dość wyraźny sposób. Do tej pory kibice pamiętają nokaut Deontay'a Wildera na polskim pięściarzu. Szpilka nie poddawał się jednak i wciąż próbował iść po swoje. Ostatnio jednak ma pecha, gdyż nie opuszczają go urazy. Z tego względu jego przerwa w walkach trwa już blisko rok.

Tak karmią "Diablo" w więzieniu. Zobacz menu byłego mistrza świata [TYLKO U NAS]

I nie wiadomo, czy pięściarz w ogóle wróci do ringu. Od dawna krążą bowiem plotki, że zdecyduje się zamienić boks na mieszane sztuki walki. Potwierdza to niejako jego ostatnia wypowiedź, której udzielił portalowi ringpolska.pl. Zdradził, że nieustannie trenuje walkę w parterze. - Oczywiście, że trenuję. Nie ukrywam tego. Prawdopodobnie w czerwcu lub lipcu stoczę swoją walkę i to nie jest żadną tajemnicą - powiedział Szpilka.

NIESAMOWITY gest gwiazdy FAME MMA! Zarobił ogromne pieniądze, oddał je na hospicjum

A to mogłoby oznaczać, że 31-latek zakończy pięściarską karierę, choć w jego przypadku niczego nie można być pewnym. Na razie nie wiadomo również w jakiej federacji mógłby wystąpić. - Jeszcze sam nie wiem, ale stoczę walkę, by coś zrobić, bo wkurzają mnie już polscy promotorzy. Denerwuje mnie cała sytuacja. Na Twitterze jest tylko narzekanie, a ludzie sami nie chcą czegoś zrobić - uważa polski bokser.

BIJE jak TYSON! Znokautował najlepszego polskiego ciężkiego l Andrzej Kostyra
Najnowsze