CIERPIAŁ 8 godzin, żeby mieć... piękną brodę. Niecodzienny zabieg znanego boksera [WIDEO]

2019-12-05 15:27 DaO
Conor Benn
Autor: YouTube/British Hair Clinic Conor Benn

Moda zmienia się niemal co roku. Niekiedy ciężko nadążyć za nowymi trendami. Jednak od dłuższego czasu utrzymuje się moda na bujny zarost wśród mężczyzn. Wielu panów decyduje się na zapuszczenie brody, ale niektórzy ze względów genetycznych nie mogą sobie na to pozwolić. Na pomoc przychodzą specjalnie kliniki. Na wyjątkowy zabieg zdecydował się brytyjski bokser, Conor Benn.

Pięściarz z z Wielkiej Brytanii w ringu radzi sobie na razie doskonale. W 16 stoczonych walkach nie przegrał ani razu, a aż 11 razy posyłał rywali na deski. Od niedawna może cieszyć się posiadaniem pasa mistrza kontynentalnego federacji WBA w wadze półśredniej. Dwukrotnie skutecznie bronił tego tytułu. Rosnąca popularność sprawiła, że Benn postanowił zadbać o swój wygląd.

Dotychczas nie mógł pozwolić sobie na zapuszczenie bujnej brody. Miał "niekompletny zarost", gdyż rósł tylko w konkretnych miejscach na twarzy i nie wyglądało to najlepiej. Niedługo Benn będzie mógł pochwalić się pokaźną brodą. Wszystko dzięki lekarzom z brytyjskiej kliniki transplantacji włosów. Bokser poddał się zabiegowi, który polegał na przeszczepie włosów z tyłu głowy na twarz.

- Mam zamiar opuścić klinikę jako prawdziwy mężczyzna z brodą - powiedział bokser na filmie opublikowanym przez klinikę. Zabieg nie jest tani. Może kosztować nawet 7 tys. funtów, a więc 35 tys. zł. Cena zależy od tego, ile włosów trzeba przeszczepić, aby wszystko wyglądało estetycznie. Zabieg Benna trwał aż osiem godzin, ale Brytyjczyk był zadowolony z efektów.