"Don Diego" znów na Gromdzie! "To nie jest sport dla półgłówków"

2021-05-07 11:16 Rafał Mandes
Mateusz Don Diego Kubiszyn
Autor: fot. Gromda Mateusz "Don Diego" Kubiszyn

Mateusz Kubiszyn wraca do gry. Po wygranym finale na Gromdzie 3, dziś zobaczymy go w akcji podczas Gromdy 5. Tym razem "Don Diego" wystąpi w tzw. super walce. Jego rywalem będzie Paweł "Byku" Strzelczyk. Początek transmisji o 20!

>>>WYKUP DOSTĘP DO GALI GROMDA 5<<<

Kubiszyn w wielkim finale pokonał Krystiana "Tysona" Kuźmę i zgarnął czek na 100 tysięcy złotych. Pieniądze za wygraną już zainwestował. - Część poszła na spłatę kredytu na mieszkanie, część na przyjemności, a cześć na biznes, w który wchodzę z kolegą. To wypożyczalnia crossów energetycznych. W moich okolicach jest piękna przyroda, jest gdzie jeździć i co podziwiać - zdradza nam Kubiszyn.

Dziś "Don Diego" wystąpi w tzw. super walce, ale w przypadku kontuzji jednego z zawodników, którzy wezmą udział w turnieju, będzie szansa wskoczenia do drabinki. - Nawet się nad tym nie zastanawiałem. To będzie impuls, jak zresztą przed występem na Gromdzie 3. Lubię spontan, kocham sporty walki, to w sumie czemu nie? Na pewno to rozważę - zaznacza.

Gigantyczna rozróba! Jake Paul zabrał czapkę Floydowi Mayweatherowi i się zaczęło. „Zabiję sk***!”

Mateusz Don Diego Kubiszyn i Paweł Byku Strzelczyk
Autor: fot. Gromda Mateusz "Don Diego" Kubiszyn i Paweł "Byku" Strzelczyk

Organizatorzy nie ukrywają, że w niedalekiej przyszłości chcieliby zorganizować starcie triumfatorów dwóch pierwszych turniejów. Kubiszyn na rywala musi jednak jeszcze poczekać. Na Gromdzie 6 w finale spotkają się Wasyl Halycz oraz Tomasz "Zadyma" Gromadzki.

Szykuje się wielki hit na FAME MMA? Kolejny zawodnik chce walki z „Don Kasjo”!

- Stawiam w tym pojedynku na Tomka. Ja zawsze chcę się bić z najlepszymi i właśnie dlatego chciałbym spotkać się z Gromadzkim. To jest zawodnik, którego można lać młotkiem, a on i tak idzie do przodu. Nasza walka byłaby mega emocjonująca. Tomek musi mieć jednak świadomość, że ja mam w rękach młoty, a nie tylko młotki - przyznaje z uśmiechem.

Choć walki na gołe pięści to tylko dodatek w karierze Kubiszyna, to "Don Diego" nie ukrywa, że ta odmiana sportów walki mu odpowiada. - Traktuję to jako dodatek, zwiększoną dawkę adrenaliny, coś co wykracza poza normy. Wbrew pozorom nie jest to sport dla półgłówków, w ringu trzeba walczyć inteligentnie, mądrze, inaczej nie ma szans na sukces - kończy.

GROMDA 5 KARTA WALK. GROMDA 5 lista walk. GROMDA 5 kto walczy? Wszystkie walki GROMDA 5

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze