Krzysztof Diablo Włodarczyk i jego ukochana

i

Autor: Marcin Wziontek / Tomasz Radzik SUPER EXPRESS Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i jego ukochana

Dramatyczne wyznanie Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka. Jego ukochana poroniła, wstrząsające słowa

2022-07-06 12:32

Były bokserski mistrz świata WBC i IBF w wadze cruiser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (40 l.) wyszedł w ten weekend na wolność. Tylko nam opowiada nam o tym jak wyglądało jego życie za kratkami, jakie ma plany sportowe i jakie było wzruszające jego powitanie przez 3-letnią córeczkę. - Gdy zobaczyła mnie córeczka, która w listopadzie będzie miała 3 latka, dosłownie rzuciła się na mnie, płakała, wrzeszczała, krzyczała. Jak o tym pomyślę płakać się chce – mówi nam „Diablo”. Zdecydował się też na dramatyczne wyznanie.

- To był Twój drugi pobyt za kratkami za złamanie sądowego zakazu jazdy samochodem. Najpierw odsiedziałeś 100 dni, a teraz – za drugim razem – 5 miesięcy… Który z tych pobytów w więzieniu był dla Ciebie trudniejszy?

Krzysztof Włodarczyk: - Och, i jeden i drugi był trudny… Byłem w dwu różnych więzieniach, najpierw na Służewcu, a drugim razem na Grochowie. Na Grochowie miałem jakąś funkcję…

- Jaką?

- Najpierw byłem świetlicowym w pomieszczeniu gdzie była mała biblioteczka, stół do ping ponga i telewizor…. Potem rozwoziłem przez tydzień gary z kuchni. A ostatni miesiąc to już poszedłem do pracy na zewnątrz.

- Przy czym?

- Przy Warsie intercity Grochów, sprzątałem pociągi, usuwałem śmieci…

Krzysztof Diablo Włodarczyk z najbliższymi na wyścigach na Służewcu. Zobacz galerię zdjęć z rodzinnego wypadu.

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra

- W świetlicy miałeś chyba możliwość czytania…

- Tak, ale głowa mi nie funkcjonowała, myślałem o czasie który tracę. Mam zobowiązania finansowe, alimenty, kredyt, inne rzeczy...to mnie dobijało. Myślałem jak sobie radzi moja narzeczona, przyszła żona, jak sobie radzi dziecko. Jesteśmy po rodzinnej tragedii, bo w tamtym roku, w listopadzie, Karolina poroniła. To też nas dobiło. Gdy przyszedł tak zwany bilet była już tylko faza zniżkowa. Całe szczęście, że ona jest silną kobietą i poradziła sobie….

Było ciężko, bo przez Covid wstrzymane były odwiedziny. Mogliśmy rozmawiać przez Skype’a , ale nie chciałem. To by mnie znów dobijało. Wolałem rozmawiać telefonicznie, bo czego oczy nie widzą tego sercu mniej żal.

- Jak teraz wygląda Twoja sytuacja prawna, wszystko wyczyszczone, czy wisi nad Tobą groźba kolejnego procesu?

- Wisi nade mną 10 miesięcy prac społecznych, po 20 godzin w miesiącu. Jeśli tego nie spełnię, kara może być zamieniona na areszt. Pójdę do jakieś pracy, jeszcze nie jest ustalone do jakiej.

- Prawa jazdy nie masz, bo przyjechałeś na spotkanie z nami rowerem… Kiedy będziesz mógł je odzyskać?

- Jeśli wszystko się dobrze ułoży, to w przeciągu roku.

- Po pierwszym pobycie za kratkami stoczyłeś 2 walki, wygrałeś z Nowopoaszynem w Suwałkach i Argentyńczykiem Gomezem w Nowym Sączu, 6 listopada 2021. To była Twoja ostatnia walka. Kiedy zobaczymy Cię znów w ringu.

- Jeśli się z panem Andrzejem Wasilewskim dogadamy to we wrześniu i drugi raz pod koniec roku.

- Masz jeszcze kontrakt z Andrzejem Wasilewski, czy to jest tylko „gentelmens agreement”.

- Dżentelmeńska umowa.

- Z którym trenerem będziesz pracował?

- Z Panem Andrzejem Liczykiem. Oczywiście jeśli Pan Andrzej będzie chciał, dobrze mi się z nim współpracowało. Może w sierpniu pojedziemy na jakiś obóz, no i we wrześniu walka.

- Kibice najchętniej zobaczyliby Twoją walkę z Arturem Szpilką, chyba wiesz, że zadebiutował w KSW…

- Słyszałem, słyszałem. Powiem tak. Jeśli ma się jaja, mówi, że sprawdzimy się w boksie, to sprawdźmy się w boksie. Jak to mówi Rafał Jackiewicz: „Morda gada, morda odpowiada”. Mówiłeś, że w boksie mamy się sprawdzić, to zapraszam cię do boksu. A jeśli w boksie będziesz miał za mało przetrzepanej skóry i będziesz chciał rewanżu, to możemy to zrobić zrobić w MMA, w klatce….

- Wiem, że ustawia się do Ciebie kolejka promotorów, którzy chcieliby żebyś wystąpił we freakowych walkach.

- Chyba ich nie stać na mnie. Musieliby taką propozycję chlasnąć, że nie mógłbym odmówić.

- Co teraz po tych dwóch pobytach w więzieniu najważniejsze, oczywiście poza tym, żeby nie łamać sądowych zakazów prowadzenia samochodu?

- Najważniejsza jest rodzina oraz wyprostowanie różnych rzeczy, cieszeni się wolnością. Uwierzcie mi, wolność jest przecudna. Poza tym mam nadzieję, że dostanę jakąś walkę o tytuł. Może też – taką wersję słyszałem – będzie walka z Tomkiem Adamkiem.

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze