Evander Holyfield wraca na ring! Mike Tyson znowu spróbuje odgryźć mu ucho?

2020-05-07 11:58
Evander Holyfield i Mike Tyson
Autor: EastNews Evander Holyfield i Mike Tyson

To może być wielki bokserski hit! Dwa tygodnie po ogłoszeniu przez legendarnego Mike Tysona powrotu do ringu, wieści o ponownym wejściu między liny potwierdził także Evander Holyfield. Czy obaj zmierzą się w pokazowym starciu i w końcu "Iron Mike" zdoła pokonać swojego odwiecznego rywala? Setki milionów fanów nie mogą się doczekać takiego pojedynku!

Rywalizacja Evander Holyfield kontra Mike Tyson doczeka się trylogii? Poprzednie dwa starcia przynosiły kibicom gigantyczne emocje! Pierwszy pojedynek zakończył się triumfem obecnie 57-letniego "Warriora". Rewanż to legendarny w historii sportu skandal z odgryzieniem kawałka ucha przez "Iron Mike'a". Trzecia walka przyciągnęłaby przed telewizory setki milionów fanów boksu!

Szef TVP uderza w Artura Szpilkę. Padł mocny cios!

Około dwa tygodnie temu Mike Tyson poinformował o planowanym powrocie do ringu. Jak sam twierdził, jest w genialnej formie, czego dowodem miał być krótki film z tarczowania. Szybkość "Iron Mike'a" i jego zadziorność robiła gigantyczne wrażenie. Do tego stopnia, że część kibiców zastanawiała się, czy Amerykanin nie sprawiłby problemów wielu młodym zawodnikom.

Tyson przyznał, że myśli o kilku pokazowych pojedynkach, z których dochód byłby przeznaczony na potrzebujących. Powrót do ringu ogłosił także Evander Holyfield! - Mistrz wrócił. Chcę dziś ogłosić, że powracam do boksu. Będę toczyć walki pokazowe na szczytne cele - powiedział na łamach TMZ Sports.

Wielki powrót Mike'a Tysona! Legenda boksu znowu zawalczy w ringu

Czy Mike Tyson miałby w końcu okazję pokonać swoje nemesis? Jak mawia słynne powiedzenie - do trzech razy sztuka. Choć obu do zawodostwa daleko, to wciąż czują się sportowcami, a żądza zwyciężania jest w nich wielka. Czekamy na potwierdzenie starcia Holyfield - Tyson 3! Kto Waszym zdaniem był wygrany?

Super Raport 6 V (goście: Kosiniak-Kamysz, Giertych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze