Floyd Mayweather Jr chce zostać trenerem. Tak ćwiczy z synem i siostrzeńcem [WIDEO]

2020-04-10 13:55
Floyd Mayweather Jr.
Autor: East News Floyd Mayweather Jr.

Rodzinna tragedia sprawiła, że słynny bokser Floyd Mayweather Jr. odkrył w sobie nowe powołanie. Niepokonany na zawodowym ringu Amerykanin chce zostać trenerem. „Jednym z najlepszych na świecie – precyzuje, jak zawsze pewny siebie, pięściarz.

17 marca 2020 r. odszedł na zawsze w wieku 58 lat po długiej chorobie Roger Mayweather, były bokserski mistrz świata i wuj Floyda. To z jego inspiracji Floyd Jr został bokserem i zrobił fantastyczną karierę, okraszoną gigantycznymi zarobkami idącymi w setki milionów dolarów. – Miałem niesamowitych trenerów, w tym wuja i ojca – napisał Floyd w swoich mediach społecznościowych. – W związku ze śmiercią wuja Rogera, poczułem się zainspirowany do pomocy tym, którzy są wokół mnie, tak samo jak to było w czasie mojej bokserskiej kariery.

Andrzej Gołota pokazał BUJNĄ czuprynę. „Rozpacz i tęsknota za fryzjerem” [ZDJĘCIA]

Jak powiedział tak zrobił. Mayweather Jr pokazał kilka filmów, na których pracuje w ringu z młodymi adeptami pięściarskiej sztuki. Ma już za sobą sesje treningowe z najstarszym synem Koraunem i siostrzeńcem Chrisem.

SEKSOWNA córka Mayweathera aresztowana za ATAK NOŻEM. Iyanna Mayweather dźgnęła dwukrotnie

Mayweather zawsze powtarzał, że wuj Roger był „jedną z najważniejszych osób w jego życiu”. Teraz dodaje: – Izolacja związana z pandemią koronawirusa pozwoliła mi dostrzec znaczenie jedności i tego, by pomagać innym w rozwoju. W czasach, w których musimy się dystansować od innych, mam refleksję, że chciałbym zmienić życie ludzi i pomóc im osiągnąć ich cele. Prawdziwy trener chce wszystkiego, co najlepsze dla podopiecznych i wyciska z nich najwyższe umiejętności. Bokser może być kapitalny na tarczowaniu, ale samo to nie czyni go jeszcze wybitnym zawodnikiem. Trener może imponować na tarczowaniu, ale to nie sprawia, że jest świetnym szkoleniowcem. Jestem kimś nowym w tej dziedzinie – nie ukrywa Floyd – ale obiecuję wam, że zostanę jednym z najlepszych trenerów świata.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Wyświetl ten post na Instagramie.
This is my first day working with my 14yr old nephew @slugboi.chris who has absolutely NO boxing experience at all, and this is my second time doing mitt work. The first time was with my oldest son @kingkoraun which you may have seen I recently posted. As many of you know, I've had incredible trainers which included my dad and uncle. Due to the recent passing of my Uncle Roger, I’ve felt inspired to help those around me the same way they have been there for me throughout my boxing career. In a time where we must distance ourselves from others, it has allowed me to reflect on how I want to make a difference in people lives and help them achieve their goals. A true trainer wants the best out of their fighter and pushes them to the best of their abilities. I am new to helping people train as I’ve always been on the other side of the mitts. A fighter could be impressive at mitt work but it doesn’t make him a great fighter. A trainer could be impressive on the mitts but it doesn’t make him a great trainer. It has become a goal of mine to help others reach the best versions of themselves and walk with it in confidence. I want to leave an impression on those around me and allow them to see their potential. This quarantine period has allowed me to see the importance of unity and helping others grow. I want to do my part on this Earth and allow people to see the potential in themselves so that they can share it with the world. I am new at training and so far I've been working with people with no boxing experience, therefore we are growing together. But I promise you, I will be one of the best trainers in the world. Inspire and be inspired... 🎥 @tmtbside7 Post udostępniony przez Floyd Mayweather (@floydmayweather)
Najnowsze