Gromda 12 już 3 marca

i

Autor: Gromda Gromda 12 już 3 marca

Nie ma miękkiej gry!

Gołota, Wałęsa i trzepanie, czyli nadchodzi Gromda 12! To będzie wyjątkowa gala

2023-02-21 20:47

Już 3 marca dwunasta odsłona Gromdy! Jak zwykle kibice zobaczą turniej walk na gołe pięści oraz kilka extra fightów. Tym razem motywem przewodnim wydarzenia będą lata 90. We wtorek federacja opublikowała oficjalny trailer.

"Witaj na osiedlu lat 90-tych. Blokowiska, kultowy trzepak, bujanka na dzielni, pozytywne mordy i dzielnicowe łobuzy. Jeszcze nie tak dawno temu, gdzie nikt nie udawał kogoś kim nie jest. Osiedle weryfikowało pajaców i każdy cwaniak był wyjaśniany przy pierwszej solówce. Czasy gdy trzepanie było w konkretnych godzinach… ale kto by tego przestrzegał. Czas wrócić do reguł gry lat 90-tych, gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie. Morda nie szklanka, zagoi się. Lata gdzie były proste i jasne zasady. Gdzie szacunek i charakter to były najmocniejsze karty. Piątunio mordo. Zbieraj ekipę i wpadajcie na konkretne osiedlowe solówy. To będzie siwy dym i nie będzie miękkiej gry" - tak federacja reklamuje najbliższą Gromdę 12.

Gromda 12 wyjątkowa z kilku powodów

To będzie wyjątkowa gala przynajmniej z kilku powodów. Po pierwsze zmieni się scenografia, która nawiązywać będzie oczywiście do lat 90-tych. Po drugie do ringu wkroczy wiele nowych twarzy, a wśród nich kilku obcokrajowców. I po trzecie, jeśli po drodze nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, kibice zobaczą rekordową liczbę walk. Zapowiada się zatem przepyszna przystawka przed Gromdą 13 i wielkim finałem rywalizacji o historyczny pas mistrza federacji, w którym zmierzą się Bartłomiej "Balboa" Domalik i Mateusz "Don Diego" Kubiszyn.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany