Kim jest Kamila Wybrańczyk? Piękna partnerka Artura Szpilki [ZDJĘCIA]

2018-04-27 12:43 JWa

Kim jest Kamila Wybrańczyk? Sylwetka dziewczyny Artura Szpilki. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich pięściarzy od kilku lat pozostaje w związku z pochodzącą z Wrocławia Kamilą Wybrańczyk. Para rozumie się doskonale i dzieli ze sobą każdy moment życia. Nic dziwnego, że jakiś czas temu "Szpila" postanowił oświadczyć się ukochanej. Oto Kamila Wybrańczyk bez tajemnic.

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka w związku pozostają od wielu lat. Narzeczona pięściarza towarzyszy mu w najważniejszych momentach kariery. Pochodząca z Wrocławia celebrytka zarówno cieszy się ze zwycięstw ukochanego, jak również opłakuje jego porażki. "Szpila" wielokrotnie powtarzał, że przyszła żona daje mu wielkie wsparcie. Para nie ma przed sobą żadnych tajemnic, a jakiś czas temu w jednym z wywiadów zdradziła bardzo ciekawe fakty. Artur Szpilka bez żadnych skrupułów wyciągał najbardziej intymne fakty ze wspólnego życia. - Praktycznie od początku mieszkamy ze sobą, znamy się i… pierdzimy przy sobie. A to jest bardzo fajne. Wiem, że wiele osób ma z tym problem - mówił sportowiec w rozmowie z portalem sporteuro.pl.

Kamila Wybrańczyk po raz kolejny stała się gwiazdą sieci. Wraz ze swoim narzeczonym znaleźli się na okładce magazynu dla mężczyzn CKM. Pięściarz pozuje bez koszulki, a jego wybranka serca jest półnaga. "To się dzieje naprawdę! Pierwszy facet w dziejach na okładce CKM. I jego fantastyczna kobieta! Od piątku w kioskach w całej Polsce" - napisano na instagramowym profilu pisma.

Kamila Wybrańczyk pochodzi z Wrocławia. Ukończyła XVII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu. Później studiowała pedagogikę resocjalizacyjną na PWSZ w Nowym Sączu. Nie związała jednak swojej kariery z ukończonym kierunkiem. W 2011 roku założyła własny biznes - butik Camilla. Nie wszyscy wiedzą, że wielką pasją narzeczonej Artura Szpilki jest śpiew. - Chciałabym śpiewać. Zresztą teraz to robię. Powoli, małymi kroczkami idę w tym kierunku. Oczywiście spotkałam się z opiniami, że próbuję zaistnieć w muzyce dzięki Arturowi, co jest totalną brednią. Zgadzam się z tym, że będzie mi nieco łatwiej się wybić, bo mam znanego faceta, ale znowu nie przesadzajmy... Zdaję sobie sprawę, że takich śpiewających Kamili jest w Polsce kilka milionów. Natomiast jest tylko jedna śpiewająca Kamila będąca dziewczyną Artura Szpilki - mówiła w jednym z wywiadów Kamila Wybrańczyk.

Wyniki na żywo - sprawdź na kogo warto postawić
Tabele i statystyki z 16 dyscyplin

Najnowsze