Kownacki - Demirezen O KTÓREJ GODZINIE walczy Kownacki dzisiaj GODZINA walki KIEDY walczy Adam Kownacki O KTÓREJ walka dzisiaj

i

Autor: Tomasz Radzik Kownacki - Demirezen O KTÓREJ GODZINIE walczy Kownacki dzisiaj GODZINA walki KIEDY walczy Adam Kownacki O KTÓREJ walka dzisiaj

Adam Kownacki wraca do ringu

Kownacki - Demirezen O KTÓREJ GODZINIE walczy Kownacki dzisiaj GODZINA walki KIEDY walczy Adam Kownacki O KTÓREJ walka dzisiaj

2022-07-30 13:02

Kownacki- Demirezen O której godzinie walka? Gala w Nowym Jorku KIEDY walczy Adam Kownacki GODZINA walki dzisiaj O której godzinie walczy Kownacki walka dzisiaj. Adam Kownacki (31 l., 20-2, 15 KO) już dzisiaj w nocy stoczy bardzo ważną walkę w nowojorskiej Barclays Center, ale jego rywalem będzie Turek Ali Eren Demirezen (31 l., 16-1, 12 KO). "Babyface" Kownacki przed tą walką bardzo schudł. Na wagę wniósł tylko 114 kg, o pięć mniej niż Turek Demirezen. Czy ta przemiana pozwoli mu wygrać. Walka Kownacki - Demirezen O której godzinie dzisiaj walczy Kownacki GODZINA walki dzisiaj.

Adam Kownacki już dzisiaj stoczy kolejną walkę, a jego rywalem będzie Turek Ali Eren Demirezen. "Babyface" bardzo schudł i jest w dobrym nastroju. Zapewnił nas, że jest w doskonałej formie. Gołym okiem widać, że pozbył się dużego brzucha. – Dlatego muszę wywalczyć jakiś pas. Wiszą mi spodnie! - żartował „Babyface” Kownacki. – Czuje się bardzo dobrze, straciłem 6 proc. tkanki tłuszczowej, więc jest bardzo dobrze, zrzuciłem brzuch. Mam tylko jeden problem – wszystkie spodnie na mnie wiszą, więc przydałby mi się jakiś pasek do spodni, najlepiej żeby był to mistrzowski pas w boksie – powiedział nam żartem Adam Kownacki.

Kownacki - Demirezen O KTÓREJ GODZINIE walczy Kownacki dzisiaj?

Adam Kownacki dwie ostatnie walki przegrał, obie z Finem Robertem Heleniusem. Dlatego najbliższy pojedynek jest dla niego bardzo ważny. – Zbiłem tłuszcz i nabrałem mięśni, jestem szybszy i czuję się super. Miałem dużo treningu siłowego i nie jadałem niezdrowych rzeczy, takich jak słodycze, tłuszcze i mączne produkty. Biegałem też dużo za moimi synami, choć w czasie mego obozu przygotowawczego byli z moją żoną w Polsce – zdradził nam Adam Kownacki. Dodał też, że bardzo tęskni za swoją rodziną i poleci do najbliższych po walce. – Pierwszy raz w trakcie obozu przygotowawczego nie miałem żadnych obowiązków domowych, tylko trenowałem. Pomagała mi mama, by mnie jeszcze bardziej odciążyć, robiła pranie. Mam nadzieję, że żona będzie oglądać walkę i tradycyjnie na szczęście założy czerwone szpilki – dodał Adam Kownacki.

Adam Kownacki przed walką w Nowym Jorku

Kownacki - Demirezen GODZINA walki Adam Kownacki O której walka dzisiaj?

Adam Kownacki przed walką z Turkiem Demirezenem zdradził nam swoją taktykę. – Iść do przodu i nokautować. Szybka praca na nogach też jest bardzo ważna. Będę szybszy w ringu, będę też kontrował. Jestem nastawiony tylko na zwycięstwo. W sobotę będzie mój wielki powrót, wracam do siebie, do mojego bokserskiego domu. Nie mogę się już doczekać. Ostatnie walki nie poszły po mojej myśli, ale pokażę, że to były tylko drobne przeszkody na mej bokserskiej drodze – dodał „Babyface” Kownacki.

Adam Kownacki O KTÓREJ GODZINIE walka Kownackiego dzisiaj GODZINA

Walka Adam Kownacki - Ali Eren Demirezen już w nocy z soboty na niedzielę na gali w Nowym Jorku. Początek karty głównej o godzinie 3 polskiego czasu. Walka Kownacki - Demirezen ok. godziny 3.30-4.00 nad ranem. Transmisja TV na Polsacie Sport.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze