MAŁOLAT na gali GROMDA 2! Młody wariacik, który nie pęka na robocie

2020-08-11 22:22 RPS
GROMDA 2 - Małolat
Autor: Gromda (materiały prasowe) GROMDA 2 - Małolat

Już 29 sierpnia odbędzie się druga edycja gali GROMDA, czyli walk bokserskich na gołe pięści. Organizatorzy przedsięwzięcia Mateusz Borek i Mariusz Grabowski odkrywają coraz więcej niewiadomych i właśnie ogłosili kolejnego uczestnika turnieju. Jest nim 21-letni Patryk "Małolat" Tatara z klubu Waleczna Lubelszczyzna.

Pierwsza edycja walk na gołe pięści odbyła się w czerwcu w studiu telewizyjnym pod Warszawą. Emocjonujący turniej, w którym nie brakowało krwi i brutalnych nokautów, wygrał Krystian "Tyson" Kuźma. W wielkim finale, którego stawką będzie 100 tysięcy złotych, "Tyson" zmierzy się ze zwycięzcą turnieju na drugiej Gromdzie. Czy będzie nim "Małolat"?

Mateusz Borek na gorąco po gali GROMDA: Momentami było jak w Sin City [WIDEO]

21-letni Patryk "Małolat" Tatara to reprezentant klubu Waleczna Lubelszczyzna. Organizatorzy przedstawiają go w taki sposób:

"Młody, agresywny i dynamiczny wariacik. Szybki jak karabin maszynowy. Namierzy, wyceluje i znokautuje. Patryk Tatara to charakterny chłopak, który nie pęka na robocie. Pewny siebie, mający doświadczenie w boksie, kickboxingu i MMA. Reprezentant klubu Waleczna Lubelszyzna. Mocno kroczący do przodu bo >>tyle szans ile odwagi<<".

ULICZNY chuligan z Radomia będzie się lał na gołe pięści. GROMDA 2 [WIDEO]

Na galach GROMDA zawodnicy bez rękawic mierzą się w ringu wielkości 4x4 m. Walki rozgrywane są na dystansie czterech rund po 2 minuty. Jeśli po ostatnim gongu żaden nie skończy się nokautem, wówczas dojdzie do dogrywki, którą może wygrać tylko jeden i to nie na punkty.

Gromda 2: Zapisy już ruszyły! Nawet Ty możesz walczyć na gołe pięści za pieniądze!

Gromda: Brutalny nokaut. Zawodnik wyniesiony na noszach do karetki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.