ULICZNY chuligan z Radomia będzie się lał na gołe pięści. GROMDA 2 [WIDEO]

2020-07-30 19:00 RPS
Chuligan, GROMDA 2
Autor: GROMDA (materiały prasowe) Chuligan, GROMDA 2

Gala GROMDA 2 zbliża się wielkimi krokami, a organizatorzy odsłaniają coraz więcej szczegółów. W drugiej edycji walk na gołe pięści wystąpi m.in. Artur „Chuligan” Tomala, który słynie z nokautującego ciosu w ulicznych zadymach. Teraz będzie miał okazję zmierzyć się w małym ringu na zasadach bokserskich i bez rękawic. Gala GROMDA 2 odbędzie się 29 sierpnia.

Artur Tomala pochodzi z Radomia, a na gali Gromda 2 będzie występował pod pseudonimem „Chuligan”. Organizatorzy mówią o nim, że jest nieugięty i kieruje się twardymi, ulicznymi zasadami. Niewiele mówi, ale potrafi mocno przyłożyć, a o jego nokautującym ciosie przekonał się niejeden cwaniaczek.

Mateusz Borek na gorąco po gali GROMDA: Momentami było jak w Sin City [WIDEO]

Tomala ma na koncie także zawodową walkę w K-1, którą stoczył na gali Tymex Boxing Night w 2014 roku. Jego przeciwnikiem był Marcin Całczyński. Tomala wygrał na punkty.

GROMDA: Brutalny nokaut! Zawodnik wyniesiony na noszach [WIDEO]

Gala GROMDA 2 odbędzie się 29 sierpnia. Pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem kibiców, którzy zwracali uwagę na nowatorską scenografię i emocjonujący turniej. Organizatorzy przedsięwzięcia Mateusz Borek i Mariusz Grabowski zapewniają, że wyciągnęli wnioski z pierwszej gali i druga odsłona ma być jeszcze ciekawsza.

Krystian "Tyson" Kuźma po zwycięstwie na gali GROMDA: Walczyłem z pękniętym palcem

Krystian "Tyson" Kuźma po zwycięstwie na gali GROMDA: Walczyłem z pękniętym palcem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na galach GROMDA zawodnicy bez rękawic mierzą się w ringu wielkości 4x4 m. Walki rozgrywane są na dystansie czterech rund po 2 minuty. Jeśli po ostatnim gongu żaden nie skończy się nokautem, wówczas dojdzie do dogrywki, którą może wygrać tylko jeden i to nie na punkty.

Pierwszą edycję GROMDA zwyciężył Krystian „Tyson” Kuźma, który na trzeciej gali zmierzy się ze zwycięzcą turnieju z 29 sierpnia.

Najnowsze