Marcin Najman, Adam Kownacki

i

Autor: MAREK ZIELINSKI, TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Marcin Najman po porażce Adama Kownackiego

wymowny komentarz

Marcin Najman bez ogródek po porażce Adama Kownackiego! Nie gryzł się w język, padły mocne słowa

2022-08-02 9:29

Walka Adama Kownackiego z Alim Erenem Demirezenem niestety nie poszła po myśli Polaka, przez co "Babyface" przegrał kolejne, trzecie starcie z rzędu. Po decyzji sędziów nie zabrakło komentarzy, a głos postanowił zabrać również Marcin Najman. "El Testosteron" dosadnie skomentował sytuację, w jakiej znalazł się Adam Kownacki oraz jego ewentualne szanse na walkę o mistrzostwo świata.

Po dwóch porażkach z Robertem Heleniusem, Adam Kownacki szukał przełamania złej passy w starciu z Alim Erenem Demirezenem i o ile faktycznie dobrze prezentował się na początku starcia, to później do głosu zaczął dochodzić Turek, który wygrał decyzją sędziów. Trzecia przegrana z rzędu sprawiła, że fani Kownackiego nie gryźli się w język, jednak sam "Babyface" zapewnia w rozmowie z Andrzejem Kostyrą, że nie czuł się rozbity. Jego obecną sytuację postanowił skomentować Marcin Najman, który nie gryzł się w język.

NIE PRZEGAP: Wyszła na jaw cała prawda o wieku Marceliny Ziętek! Aż trudno uwierzyć, ile lat dzieli Piotra Żyłę i jego ukochaną

Wymowny komentarz Marcina Najmana po porażce Adama Kownackiego z Demirezenem. "El Testosteron" musiał to powiedzieć

Przede wszystkim "El Testosteron" postanowił skomentować ewentualne szanse Adama Kownackiego na walkę o mistrzostwo świata, które nieubłaganie oddala się od polskiego pięściarza. Marcin Najman znalazł także przyczynę ostatnich porażek Kownackiego i nie ma wątpliwości, że pewne wydarzenie, które miało miejsce w przeszłości, bez dwóch zdań ma wpływ na to, co dzieje się obecnie z "Babyfacem".

Adam Kownacki po raz pierwszy po przegranej z Demirezenem! "Babyface" zdradził, co dalej [TYLKO U NAS]

Zobaczcie, jak Marcin Najman wyglądał w dzieciństwie, klikając w galerię zdjęć poniżej

Marcin Najman bez ogródek po porażce Kownackiego! Nie gryzł się w język, padły mocne słowa

Częstochowski pięściarz nie ma wątpliwości, że to przełożenie walki o pas ma wpływ na to, że Kownacki zalicza serię porażek. Przy okazji nie gryzł się w język wskazując, że o mistrzostwo już z pewnością nie zawalczy. - Potwierdza się stara, bokserska, niepisana zasada. Walk o mistrzostwo świata się nie odmawia. Gdy ja boksowałem, to o takiej zasadzie zawsze pamiętałem, chociaż nigdy nie spodziewałem się walki o mistrzostwo świata oczywiście. Ale kiedy dostałem propozycję o pas międzynarodowego mistrza Polski, nie zastanawiałem się ani chwili (...) Adam Kownacki nie jest pierwszym zawodnikiem, który postanowił walkę o mistrzostwo świata przenieść na później. Tylko, że tego później już nie będzie. - skwitował mocno Marcin Najman komentując porażkę Kownackiego z Demirezenem.

Fani Roberta Kubicy będą zrozpaczeni. Zapadła ważna decyzja, tego się już nie odkręci 

Sonda
Czy Adam Kownacki zostanie mistrzem świata w boksie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze