Mateusz Borek

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Mateusz Borek

Mateusz Borek stanął z nim twarzą w twarz! O tym zdjęciu będzie głośno!

2021-10-18 18:27

W polskim boksie nie brakuje mniejszych czy większych skandali. Często zdarza się też tak, że zamiast o tym co w ringu, mówi się i pisze o tym, co dzieje się wokół. I właśnie te nasze pięściarskie podwórko wzięli na tapetę eksperci dzisiejszego magazynu "W Ringu" na Kanale Sportowym. Tuż przed doszło do ciekawego spotkania twarzą w twarz.

Mateusz Borek i Andrzej Wasilewski przez wiele lat współpracowali przy okazji gal organizowanych na antenach telewizji Polsat. Potem jednak nastąpiło tąpnięcie i z przyjaciół lub dobrych znajomych (niepotrzebne skreślić) stali się wrogami, a ich wieczorne kłótnie na Twitterze to już "legenda" polskiego boksu.

Boks w stolicy polskich Tatr! Czerkaszyn i Masternak w Zakopanem [WIDEO]

W ostatnich tygodniach pojawiło się jednak wiele sygnałów, że relacje między panami zaczynają się ocieplać. W poniedziałek lody zostały przełamane do końca. Borek, prowadzący magazyn "W Ringu", do dzisiejszego odcinka zaprosił do studia Wasilewskiego.

I szef Knockout Promotions stawił się na nagraniu. Zanim panowie weszli na wizję, doszło między nimi do iście bokserskiego spotkania face to face! Zobaczylibyście taką walkę?:)

Adam Kownacki po raz drugi został ojcem! To zdjęcie chwyta za serce

Sonda
Chcielibyście zobaczyć walkę Borek - Wasilewski?
Mateusz Borek po KRWAWYM finale GROMDY 6
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze