Narzeczona Szpilki pokazała zjawiskowe ZDJĘCIE. Kamila Wybrańczyk kusi SEKSOWNYM ciałem

2020-02-13 17:44 FAN
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka stoczył już wiele zawodowych walk. I niemal na każdej z nich towarzyszyła mu jego ukochana, Kamila Wybrańczyk. Narzeczona polskiego pięściarza uwielbia sporty walki, bo sama je trenuje. Ale ponadto realizuje się w kilku innych dziedzinach. Niedawno pochwaliła się zdjęciami z wyjątkowej sesji. Jej efekty są powalające!

Zarówno Szpilka, jak i Wybrańczyk są osobami, które chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Bokser jest aktywny na Twitterze, natomiast jego narzeczona z dużą regularnością publikuje zdjęcia na Instagramie. Konto Wybrańczyk śledzi ponad 160 tysięcy użytkowników. Jej fani mogli ostatnio podziwiać fantastyczne fogotrafie, które opublikowała partnerka Szpilki.

Wybrańczyk odsłoniła na nich swoje seksowne kształty oraz efektowne tatuaże, które zdobią jej ciało. Widać, że kobieta dba o świetną sylwetkę, której pozazdrościć mogą jej inne panie. Wpływ na to mają przede wszystkim treningi karate - No siemka. Ja już po treningu i chyba czas dziś dokończyć malować płot. 6 stopni na dworze zobowiązuje. A co u Was robaczki? - czytamy w opisie fotografii.

Najnowsze