Wyjątkowy dzień Pawła Olkowskiego. SEKSOWNA żona złożyła mu życzenia [ZDJĘCIA]

2020-02-13 14:10 MaSz
Sara Olkowska
Autor: Instagram / saraolkowska Sara Olkowska

13 lutego to wyjątkowy dzień w życiu byłego piłkarza reprezentacji Polski, a obecnie graca tureckiego Gaziantepsporu. Paweł Olkowski ma dziś urodziny. Kończy 30 lat. O jego święcie nie zapomniała żona, która złożyła mu oryginalne życzenia.

W Ekstraklasie Paweł Olkowski pokazał się w Górniku Zabrze. W śląskim klubie spędził trzy sezony. Zadebiutował w reprezentacji Polski. Od sześciu lat występuje w zagranicznych klubach. Przez 3,5 roku był graczem FC Koeln. Po rozstaniu z zespołem Bundesligi los rzucił go do Anglii. Jednak już po roku spędzonym w Boltonie przeniósł się do Turcji. W lipcu zdecydował się na występy w Gaziantepsporze. To beniaminek ligi, z którym podpisał kontrakt do czerwca 2021 roku. W tej edycji ekipa z Gaziantep zajmuje dziewiąte miejsce w rozgrywkach.
13 lutego Olkowski ma urodziny. Kończy dziś 30 lat. Jego seksowna żona Sara złożyła mu życzenia, którymi podzieliła się na Instagramie. - Wszystkiego co najlepsze. ️Dla mojego mężczyzny, który zawsze jest obok mnie, wspiera, słucha moich monologów, narzekań przez całe dnie i noce i żebyś zawsze był taki cierpliwy i nigdy się nie zmieniał. twoja najwspanialsza stara 100 lat - napisała w mediach społecznościowych Sara Olkowska.

Najnowsze