Laura Grzyb

i

Autor: Instagram/lauragrzyb_official Laura Grzyb

Zachwycające zdjęcia

Nie wiedzieliśmy, gdzie patrzeć, gdy najpiękniejsza polska pięściarka pokazała te zdjęcia. Trudno złapać oddech, kusi skąpym ubraniem

2024-02-27 12:30

Laura Grzyb przebojem wdarła się na pięściarską scenę i radzi sobie znakomicie. Na zawodowych ringach jest niepokonana, co zaprowadziło ją do tytułu mistrzyni Europy, a wiele wskazuje na to, że jest coraz bliżej walki o pas mistrzyni świata. Fani z niecierpliwością wyczekują jej kolejnej walki, a ponadto zachwyceni są urodą zawodniczki. Sama Grzyb jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie w komentarzach nie brakuje komplementów pod jej adresem.

W przeszłości polski boks miał kilka zawodniczek, które należały do światowej czołówki i długo się w niej utrzymywały. Następnie przyszedł jednak trudniejszy okres i stworzyła się "dziura pokoleniowa". Coraz więcej wskazuje jednak na to, że uda się ją wypełnić, a wszystko za sprawą Laury Grzyb. Pięściarka z Jastrzębia-Zdroju na zawodowych ringach zadebiutowała w 2019 roku i zrobiła bardzo szybką karierę. Cztery lata po debiucie wywalczyła tytuł mistrzyni Europy i co najważniejsze, zdołała obronić pas w kolejnej walce.

Piękna polska pięściarka zachwyca. Pikantne zdjęcia

Na razie nie wiadomo, kiedy Grzyb ponownie wejdzie do ringu i kto będzie kolejną rywalką, ale już kilka tygodni temu pojawiły się plotki, że reprezentantka Polski jest jedną z kandydatek do walki o pas mistrzyni świata. Byłoby to niewątpliwie dużym wydarzeniem dla polskiego boksu, jak i samej zawodniczki, ale z oficjalnymi informacjami trzeba się jeszcze wstrzymać.

Zachwycające fotografie polskiej pięściarki

Niewątpliwie dużo wskazuje na to, że fani z kraju nad Wisłą z Grzyb mogą mieć w przyszłości dużą radość. Sama zawodniczka zachwyca nie tylko umiejętnościami, ale również urodą. Każdy jej post opublikowany na Instagramie cieszy się dużym zainteresowaniem i nie inaczej było teraz. Grzyb pokazała zdjęcie w pomarańczowym topie i pełnym makijażu. Internauci byli zachwyceni. - Bardzo ładna kobieta - brzmi jeden z komentarzy.

Listen on Spreaker.
Najnowsze