Mariusz Pudzianowski / Thor Bjornsson

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express | Instagram Mariusz Pudzianowski / Thor Bjornsson

"Pudzian" zdradził szczegóły walki z "Górą"! Będzie debiut w boksie?

2021-08-02 14:59

Niedawno świat sportów walki obiegła sensacyjna wiadomość. Mariusz Pudzianowski, 5-krotny mistrz świata zawodów strongman i czynny zawodnik KSW, ma zmierzyć się z innym słynnym siłaczem – Thorem Bjornssonem, znanym z roli Gregora „Góry” Clegane’a z popularnego serialu „Gra o tron”. Mariusz Pudzianowski postanowił zdradzić nieco szczegółów na temat negocjacji i okazuje się, że do tego niezwykłego starcia może dojść już niedługo!

Mariusz Pudzianowski, mimo 44 lat na karku, wciąż nie zamierza kończyć swojej kariery w MMA, choć z pewnością musi powoli myśleć nad emeryturą. Zanim jednak pożegna się z zawodowym sportem, to może stoczyć jeszcze parę ciekawych walk. Niedawno okazało się, że toczone są zaawansowane rozmowy na temat walki Mariusza Pudzianowskiego z niemniej (a w świecie nawet i bardziej) popularnym siłaczem, Thorem Bjornssonem. Islandczyk wielką sławę zyskał dzięki roli Gregora „Góry” Clegane’a w serialu HBO „Gra o Tron”, który cieszył się wielką popularnością na całym świecie. Warto jednak podkreślić, że podobnie jak „Pudzian” także i on odnosił wielkie sukcesy w zawodach strongman. Jako pierwszy zawodnik wygrał Arnold Strongmann Calssic, mistrzostwa Europy oraz mistrzostwa Świata w jednym roku kalendarzowym. Teraz szykuje się on do debiutu w boksie, a niedługo później może zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. To z kolei byłoby debiutem w tym sporcie dla „Pudziana”!

Nieludzkie cierpienia Pudziana. Znosi ekstremalny ziąb

Największa gwiazda "Gry o tron" chce walki z Pudzianowskim! l Andrzej Kostyra

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Thorem Bjornssonem? Negocjacje trwają

W swojej relacji na Instagramie Mariusz Pudzianowski postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat negocjacji w sprawie jego walki z „Górą”. – Idzie wszystko bardzo dobrze. Menadżerowie ciężkie negocjacje mają, bo ja mam swoje oczekiwania i swoje warunki. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Robię to zawodowo, to po części moja praca, choć również i hobby – tłumaczy Mariusz Pudzianowski.

Góra z "Gry o Tron" chce walki z Mariuszem Pudzianowskim [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

 - Zaczynam delikatnie już przygotowania do końca września. Prawdopodobnie, jak wszystko dojdzie do skutku, to zmierzę się z nim 6 x 3 minuty w boksie. Nigdy w boksie się nie „lałem”, ale myślę, że dam radę – podkreślił Pudzian, zdradzając nieco więcej szczegółów na temat ewentualnej walki z Thorem Bjornssonem, która z pewnością pobudza wyobraźnię fanów!

Sonda
Czy czekasz na walkę "Pudziana" z "Górą"?
Najnowsze