Andrzej Gołota

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Andrzej Gołota

uśmiech pojawia się sam

Pupil Andrzeja Gołoty rozpuścił serca internautów! Nie da się nie uśmiechnąć patrząc na to zdjęcie

2022-12-13 21:33

Pomimo tego, że Andrzej Gołota zakończył swoją sportową karierę już lata temu, jeden z największych polskich pięściarzy wciąż cieszy się ogromną popularnością. Za sprawą swojej żony, "Andrew" pojawia się również w mediach społecznościowych. Jedno z ostatnich zdjęć Andrzeja Gołoty rozczuliło internautów, a wszystko za sprawą psa należącego do pięściarza. Uśmiech aż sam pojawia się na twarzy.

W gronie najpopularniejszych polskich sportowców, którzy zaskarbili sobie sympatię fanów nie może zabraknąć Andrzeja Gołoty. Jeden z największych polskich pięściarzy, dla którego wiele osób wstawało w środku nocy, aby oglądać transmisje z jego walk, wciąż ma grono wiernych fanów. Co prawda Gołota nie posiada konta w mediach społecznościowych, ale często pojawia się na zdjęciach, które w sieci publikuje jego żona Mariola Gołota, ku uciesze tych, którzy wciąż interesują się, co słychać u "Andrew". Jedno z ostatnich zdjęć rozłożyło fanów na łopatki, a wszystko przez pieska Gołoty. 

Patrząc na zdjęcie Andrzeja Gołoty z jego psem nie da się nie uśmiechnąć. Pupil pięściarza skradł show

Mariola Gołota opublikowała bowiem na swoim Instagramie zdjęcia, na którym widać Andrzeja Gołotę i jego pieska. Jak można się domyślić po fotografii, również w Stanach Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszka Gołota, pogoda nie rozpieszcza. Właśnie dlatego "Andrew" i jego żona postanowili zadbać o to, aby również pieskowi nie było zimno podczas spaceru. I tyle wystarczyło, aby rozłożyć fanów na łopatki. 

Pupil Andrzeja Gołoty rozpuścił serca internautów! Nie da się nie uśmiechnąć patrząc na to zdjęcie

Oprócz specjalnego wdzianka dla pupila polskiego pięściarza, Andrzej Gołota i jego żona Mariola postanowili odsłonić zwierzakowi uszy, zakładając mu różowe nauszniki. Efekt jest nieziemski. - Super ubranko dla pieska ?❤️? - napisała wyraźnie rozbawiona jedna z fanek Gołoty, podzielając opinię reszty internautów.  

Sonda
Czy chciałbyś obejrzeć jeszcze jedną walkę Gołoty?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze