Adam Kownacki

i

Autor: East News Adam Kownacki

Robert Helenius przestrzega Adama Kownackiego! Ta walka ma specjalne znaczenie [TYLKO U NAS]

2021-10-07 13:39

W sobotnią noc po 581 dniach oczekiwania Adam Kownacki wreszcie dostanie szansę zrewanżowania się Robertowi Heleniusowi. Fin w rozmowie z "Super Expressem" nie ma jednak złudzeń, że to w Las Vegas ponownie będzie górą.

"Super Express": - Dlaczego zdecydowałeś się na rewanż z Kownackim?

Robert Helenius: - Pierwsza walka była bardzo dobra i kibice z pewnością chcą ponownie zobaczyć bokserską wojnę w naszym wykonaniu. Kownacki powiedział, że pojedynek ze mną był błędem i ma rację, bo ja go znowu pokonam.

- Jak się przygotowywałeś do walki w Las Vegas?

- Jak do każdej innej walki. Nic nie zmieniłem w przygotowaniach, jestem w świetnej formie i w sobotę zobaczycie mnie w jeszcze lepszej i ostrzejszej wersji. Walka w Las Vegas ma dla mnie specjalne znaczenie, będzie to wyjątkowe uczucie, bo to mekka boksu. Cieszę się, że teraz ja mogę być częścią tej pięściarskiej historii.

89-letni promotor Tysona Fury'ego o pięknej dziennikarce: Pier***** ją! [WIDEO]

Sonda
Czy Adam Kownacki pokona Roberta Heleniusa?

- Przed walką z Kownackim sparowałeś z Deontayem Wilderem. Jak było?

- Bardzo dobrze. Wilder jest świetnym wojownikiem i super facetem. W czasie treningów z nim nauczyłem się głównie tego, by być bardziej skoncentrowanym.

- Z powodu pandemii koronawirusa na kolejną walkę czekałeś ponad półtora roku. Jak przetrwałeś ten trudny dla wszystkich czas?

- Jedyną rzeczą, która była dla mnie inna w tej sytuacji, to długie oczekiwanie na kolejną walkę. Tam, gdzie mieszkam, mam swoją prywatną salę bokserską, więc ja i mój trener pracowaliśmy tak jak wcześniej. Tam gdzie mieszkam mamy też ogródek. Moja żona uprawia warzywa. Jem zdrowo, głównie mięso, jajka, ryby, masło i warzywa. Miałem to szczęście, że nie chorowałem.

Różański o walce Fury - Wilder. "To tykająca bomba, w ręku ma petardę" [TYLKO U NAS]

- W mediach społecznościowych widziałam dużo twoich zdjęć z psem. Jest ogromny!

- To mój wspaniały Bulten, rasa Dog z Bordeaux. Waży około 65 kg! Kiedy jestem w domu, to nie odpuszczamy się wzajemnie na krok.

- To na koniec co byś chciał powiedzieć Adamowi?

- Życzę mu zdrowia. Mam nadzieję, że wniesie do tego pojedynku wszystko to, co najlepsze, aby dać swoim fanom prawdziwe bokserskie widowisko. Tak, by nie żałowali, że zapłacili za bilety.

Wiemy, z kim zmierzy się zwycięzca walki Fury - Wilder 3!

Adam Kownacki zdradził co powiedział mu Tyson Fury | Andrzej Kostyra
Najnowsze