Sulęcki dostał lekcję tańca od… córeczki! Pięściarz opublikował urocze nagranie [WIDEO]

2020-04-06 13:42 MF
Maciej Sulęcki na lotnisku Chopina
Autor: Marcin Smulczyński/Super Express Maciej Sulęcki na lotnisku Chopina

Zawodowi sportowcy zazwyczaj spędzają bardzo dużo czasu na zgrupowaniach i obozach przygotowawczych, ale obecnie ze względu na przymusowy pobyt w domu, mają wreszcie więcej czasu dla najbliższych. Ochoczo korzysta z tego były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej Maciej Sulęcki (28-2, 11 k.o.), który spędza bardzo dużo czasu ze swoją córeczką Melanią. Pociecha pięściarza uczyła go ostatnio… tanecznych kroków do piosenki Maryli Rodowicz. „Striczu” podzielił się w Internecie uroczym nagraniem.

Sulęcki to bardzo rodzinny mężczyzna i wielokrotnie podkreślał w wywiadach swoje przywiązanie do najbliższych. Gdy w 2017 roku na świat przyszła jego córeczka Melania, wytatuował sobie datę jej narodzin na szyi. - Zawsze chciałem mieć tatuaż w tym miejscu, a jej narodziny były doskonałym powodem, by go wykonać – opowiadał nam wtedy „Striczu”.

Maciej Sulęcki po walce z Danielem Jacobsem: Chcę rewanżu! [WIDEO]

Sulęcki przechodzi aktualnie rehabilitację prawej ręki, ale uraz nie uniemożliwia mu zabaw z córeczką. Pięściarz bardzo często publikuje w mediach społecznościowych zabawne filmiki z Melanią w roli głównej.

Teraz pokazał, jak córeczka uczy go tańczyć do piosenki Maryli Rodowicz. To po prostu trzeba zobaczyć!

Maciej Sulęcki ostatnią walkę stoczył w czerwcu ubiegłego roku w amerykańskim Providence, gdzie przegrał jednogłośnie na punkty z Demetriusem Andrade. Stawką pojedynku był pas WBO wagi średniej.

Najnowsze