Szpilka - Różański KIEDY WALKA? Walka Szpilka – Różański DATA i GODZINA

i

Autor: Tomasz Radzik / SE Szpilka - Różański KIEDY WALKA? Walka Szpilka – Różański DATA i GODZINA

Szpilka - Różański KIEDY WALKA? Walka Szpilka – Różański DATA i GODZINA. Knockout Boxing Night: Szpilka – Różański KIEDY GALA? O KTÓREJ GODZINIE walka Szpilka - Różański

2021-05-30 10:15

Artur Szpilka – Łukasz Różański KIEDY odbędzie się WALKA? DATA walki Szpilka – Różański. Kiedy odbędzie się pojedynek Szpilka – Różański? Kiedy walka Szpilka – Różański? DATA i GODZINA gali Szpilka – Różański. Gala Knockout Boxing Night: Szpilka – Różański KIEDY GALA? Przed nami wielki pojedynek w polskim boksie. Artur Szpilka w Rzeszowie zmierzy się z Łukaszem Różańskim. Stawką pojedynku będzie o pas WBC International w nowej kategorii wagowej bridger. Nie zabraknie także innych interesujących starć! Szpilka - Różański KIEDY WALKA? Walka Szpilka – Różański DATA i GODZINA. Knockout Boxing Night: Szpilka – Różański KIEDY GALA?

Polski świat sportów walki nie może doczekać się tego pojedynku. W Rzeszowie dojdzie do pasjonującego starcia – Artur Szpilka – Łukasz Różański. Dla obu to wyjątkowe starcie, które otworzy drogę na salony. „Szpila” może na nie wrócić, Różański może się na nich pojawić. Stawką tego wyjątkowego starcia będzie pas WBC International w nowej kategorii wagowej briger, który ma być przepustką do starcia o mistrzostwo świata. Kto będzie faworytem starcia? Tego trudno wskazać. Panowie na razie stanęli twarzą w twarz i przez ok. trzy minuty nie mogli oderwać od siebie wzroku. Kiedy walka Szpilka – Różański? Gala boksu w Rzeszowie KIEDY GALA?

Zaskakujące zachowanie Szpilki! Krótka konferencja prasowa. O co poszło?! [WIDEO]

Szpilka – Różański KIEDY GALA i WALKA? O KTÓREJ GODZINIE walka Szpilka – Różański

Łukasz Różański nie ma wątpliwości, jakim werdyktem zakończy się jego walka ze Szpilką. W rozmowie z „Super Expressem” nie ukrywał, że wygra pojedynek. - Ostatnio przeczytałem takie fajne zdanie - "W szachy grają wszyscy i nie ma ekspertów, boksu większość nie uprawia, ale każdy jest ekspertem". A czy szykuje coś ekstra? Zobaczymy, zobaczymy... Plan jest prosty - wychodzę na ring, wygrywam, a potem jadę z dziewczyną na zasłużone wakacje – powiedział Różański.

KBN Rzeszów 30.05 KIEDY walka Szpilka – Różański? GODZINA i DATA

Po stronie Artura Szpilki stoi znany polski komentator i ekspert, Mateusz Borek. - Różański nigdy nie dotknął poziomu boksu i rywali, na którym w kilku walkach był Artur. Jeśli Szpilce zostało 60 procent z najlepszych czasów kariery, to nie widzę żadnych argumentów, by wygrał to pięściarz z Rzeszowa. Jeśli jednak Artur z Łukaszem przegra, to niech nie myśli już o walkach na innych galach bokserskich oraz o spróbowaniu swoich sił w MMA np. w KSW, tylko niech kupi wędkę i zacznie chodzić na ryby - przyznał w rozmowie z "SE" Mateusz Borek.

To było DŁUGIE face to face Szpilki i Różańskiego. Było BARDZO gorąco! [WIDEO]

KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE walka Szpilka – Różański?

Gala Szpilka – Różański odbędzie się wyjątkowo w niedzielę 30 maja. Pojedynek Artur Szpilka – Łukasz Różański jest walką wieczoru gali KBN 15 w Rzeszowie. Walka powinna rozpocząć się ok. godziny 21:00.

RÓŻAŃSKI: SZPILKA OBRAZIŁ MNIE PRZY MOJEJ DZIEWCZYNIE!
Najnowsze