Andrzej Kostyra, Przemysław Saleta

i

Autor: Grafika SE Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta podsumowują 2021 rok

To była walka roku! Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta podsumowali 2021 rok [TYLKO U NAS]

2022-01-03 18:01

Miniony rok przyniósł fanom sportu, a przede wszystkim kibicom sportów walki wiele wspaniałych wydarzeń, pojedynków oraz niepowtarzalnych emocji. Na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy wydarzyło się jednak bardzo dużo i Andrzej Kostyra wraz z Przemysławem Saletą postanowili przypomnieć najważniejsze walki 2021 roku, a także wybrać najlepszą z nich.

Rok 2021 nie różnił się za bardzo od poprzednich lat pod względem poziomu kolejnych pojedynków w sportach walki i przyniósł kibicom wiele emocji, pięknych walk, a także spektakularnych nokautów. Andrzej Kostyra oraz Przemysław Saleta korzystając z okazji, postanowili przyjrzeć się raz jeszcze najciekawszych wydarzeniom minionych miesięcy i wybrać walkę, która ich zdaniem zasługuje na miano starcia 2021 roku. Wybór co prawda nie należał do najprostszych, jednak Andrzej Kostyra oraz Przemek Saleta byli jednogłośni i postawili na pojedynek Łukasz Różański – Artur Szpilka. Sprawdźcie, co mieli do powiedzenia na ten temat, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Ambitne plany Kownackiego na 2022 rok! Ostatnie dwie porażki go nie podłamały, celuje w światową czołówkę

To była walka roku! Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta podsumowują 2021 rok

Andrzej Kostyra i Przemysław Saleta wybrali walkę 2021 roku

Pomimo tego, że ubiegły rok przyniósł wiele ciekawych pojedynków, zdaniem dziennikarza i pięściarza, na miano walki ostatnich miesięcy zasłużył pojedynek Łukasz Różańskiego z Arturem Szpilką. - Mimo wszystko trzeba postawić na Różańskiego i Szpilkę, bo nokauty, dramaty i to dla mnie była walka roku – wyznał Andrzej Kostyra. Również jeden z najbardziej zasłużonych polskich pięściarzy postanowił wybrać to starcie na walkę roku. - Niewątpliwie show kradnie Różański – Szpilka. Walka była krótka, ale emocjonująca. Obaj lądowali na deskach, dwa duże nazwiska. Również stawka tego pojedynku była bardzo wysoka – dla Szpili ta walka to było właściwie być albo nie być – skwitował Saleta odpowiadając na pytanie Kostyry o jego walkę 2021 roku.

Tak wygląda dziewczyna Popka. Kaśka rzadko się pokazuje, a towarzyszy mu od wielu lat [ZDJĘCIA]

Sonda
Walka Różański - Szpilka to najlepsza walka 2021 roku?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze