Ukraińcy zszokowani cenami piwa przed walką Usyk - Dubois

i

Autor: SE

Ale drogo!

Usyk – Dubois. Ukraińscy kibice zszokowani cenami piwa pod stadionem we Wrocławiu. „Masakra!”

2023-08-26 20:56

Gala bokserska, na której walką wieczoru jest pojedynek Oleksandr Usyk – Daniel Dubois, przyciągnęła do Wrocławia tysiące kibiców. Przeważają Ukraińcy, ale są również fani z Polski. Pod stadionem aż roi się od punktów gastronomicznych, w których można kupić coś do przekąszenia. Można było spodziewać się wysokich cen, ale… chyba nie aż tak wysokich. Po zjedzeniu i wypiciu otrzymuje się paragon grozy!

W Polsce takiej walki jeszcze nie było. Panujący, niepokonany mistrz świata mierzy się w walce wieczoru z utalentowanym zawodnikiem z Wielkiej Brytanii. Faworytem jest oczywiście Oleksandr Usyk, ale są i fachowcy, którzy wieszczą niespodziankę. - Przygotowywałem się do tej walki na sto procent. Tak samo, jak do pojedynku z Joshuą – powiedział przed galą Oleksandr Usyk.

Usyk - Dubois. Tysiące kibiców chcą obejrzeć walkę na żywo!

Już od godzin południowych pod stadionem we Wrocławiu kłębili się kibice. A kiedy zaczęło się ściemniać, tłumy były już niesamowite. Przeważają oczywiście kibice z Ukrainy, którzy na żywo chcą wspierać swojego idola. Gala trwa wiele godzin, więc jeszcze przed stadionem kibice chcą wypić coś chłodnego i posilić się kiełbasą. Ceny są jednak astronomiczne!

Za jedno piwo trzeba zapłacić 26 złotych, a za kiełbasę z grilla – 30 złotych. Zaparkowanie samochodu pod stadionem to z kolei koszt 100 złotych. - Spodziewaliśmy się, że będzie drogo, ale nie aż tak. Za piwo oddaliśmy dwa żetony z literką B. Jeden żeton to koszt 13 zł. Masakra, jak drogo – powiedział nam podczas specjalnej relacji live kibic ze Lwowa, który przyjechał dopingować ukraińskiego mistrza.

Usyk - Dubois Transmisja TV Gdzie obejrzeć walkę Usyk - Dubois STREAM ONLINE LIVE 26.08.2023 Na którym kanale Usyk walka w TV dzisiaj

Sonda
Kto wygra walkę Usyk - Dubois?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze