Wach mówi o Adamku i durnych galach! "Mnóstwo kibiców obejrzy jego walki" [KOLOSEUM]

2022-01-10 16:07
Tomasz Adamek i Mariusz Wach
Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Tomasz Adamek i Mariusz Wach

Tomasz Adamek wraca na ring w kwietniu. Nazwisko rywala nie jest jeszcze znane, ale powoli pojawiają się pierwsi chętni do starcia z byłym mistrzem świata. Jednym z nich jest Mariusz Wach. - Ja jestem na tak, ale Tomasz na nie. Tomek wraz z teamem mają jakieś tam inne plany na powrót, więc czekamy - powiedział nam Wach.

Adamek po ponad trzech latach przerwy zdecydował, że chce się ponownie pokazać kibicom w ringu. W akcji mamy go zobaczyć na gali w Polsce pod koniec kwietnia. Gdzie dokładnie i z kim? Na razie to tajemnica, ale środowisko bokserskie rozgrzała już sama informacja o powrocie "Górala".

W rozmowie z "Super Expressem" do tego pomysłu odniósł się m.in. Mariusz Wach. Co ciekawe "Wiking" sam jest chętny na starcie z Adamkiem, ale "Góral" wolałby zmierzyć się z rywalem z niższej półki.

Andrzej Kostyra o powrocie Adamka! Mocna odpowiedź na słowa znanego promotora [KOLOSEUM]

- Ja nie mam nic przeciwko temu, że Tomek wraca. Chce stoczyć dwie pożegnalne walki i tyle. Przecież on sam nie myśli już o walce o mistrzostwo świata, chce się tylko pożegnać. Zdrowy jest, dobrze się czuje, będzie miał teraz powód do wzięcia się za siebie i za treningi, więc czemu nie? - powiedział nam Wach.

Były pretendent do tytułu mistrza świata królewskiej wagi ciężkiej dodał, że te dwie pożegnalne walki Adamka powinny się cieszyć dużym zainteresowaniem.

- Nie raz sam się złapałem, że kupowałem PPV na durne gale i oglądałem je. A tutaj mamy kawał boksera, dwukrotnego mistrz świata w boksie, więc nie tylko ja, ale i mnóstwo kibiców z kraju i ze świata obejrzy jeszcze te dwie jego walki - zakończył Wach.

Mateusz Borek szczerze o TVP Boxing Night i powrocie Adamka. Mówi o dużej kasie dla byłego mistrza świata [TYLKO U NAS]

Mariusz Wach: Jestem chętny na walkę z Tomaszem Adamkiem, ale on nie
Sonda
Czy Tomasz Adamek powinien wracać do ringu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze