Tomasz Adamek i Mariusz Wach

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Tomasz Adamek i Mariusz Wach

Wach mówi o Adamku i durnych galach! "Mnóstwo kibiców obejrzy jego walki" [KOLOSEUM]

2022-01-10 16:07

Tomasz Adamek wraca na ring w kwietniu. Nazwisko rywala nie jest jeszcze znane, ale powoli pojawiają się pierwsi chętni do starcia z byłym mistrzem świata. Jednym z nich jest Mariusz Wach. - Ja jestem na tak, ale Tomasz na nie. Tomek wraz z teamem mają jakieś tam inne plany na powrót, więc czekamy - powiedział nam Wach.

Adamek po ponad trzech latach przerwy zdecydował, że chce się ponownie pokazać kibicom w ringu. W akcji mamy go zobaczyć na gali w Polsce pod koniec kwietnia. Gdzie dokładnie i z kim? Na razie to tajemnica, ale środowisko bokserskie rozgrzała już sama informacja o powrocie "Górala".

W rozmowie z "Super Expressem" do tego pomysłu odniósł się m.in. Mariusz Wach. Co ciekawe "Wiking" sam jest chętny na starcie z Adamkiem, ale "Góral" wolałby zmierzyć się z rywalem z niższej półki.

Andrzej Kostyra o powrocie Adamka! Mocna odpowiedź na słowa znanego promotora [KOLOSEUM]

- Ja nie mam nic przeciwko temu, że Tomek wraca. Chce stoczyć dwie pożegnalne walki i tyle. Przecież on sam nie myśli już o walce o mistrzostwo świata, chce się tylko pożegnać. Zdrowy jest, dobrze się czuje, będzie miał teraz powód do wzięcia się za siebie i za treningi, więc czemu nie? - powiedział nam Wach.

Były pretendent do tytułu mistrza świata królewskiej wagi ciężkiej dodał, że te dwie pożegnalne walki Adamka powinny się cieszyć dużym zainteresowaniem.

- Nie raz sam się złapałem, że kupowałem PPV na durne gale i oglądałem je. A tutaj mamy kawał boksera, dwukrotnego mistrz świata w boksie, więc nie tylko ja, ale i mnóstwo kibiców z kraju i ze świata obejrzy jeszcze te dwie jego walki - zakończył Wach.

Mateusz Borek szczerze o TVP Boxing Night i powrocie Adamka. Mówi o dużej kasie dla byłego mistrza świata [TYLKO U NAS]

Mariusz Wach: Jestem chętny na walkę z Tomaszem Adamkiem, ale on nie
Sonda
Czy Tomasz Adamek powinien wracać do ringu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze