"Diablo" Włodarczyk wyjdzie wcześniej?! Kara może zostać zmniejszona do... [TYLKO U NAS]

2021-01-22 21:02
Krzysztof Diablo Włodarczyk
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Mamy kolejne informacje na temat Krzysztofa Włodarczyka, który na warszawskim Służewcu odsiaduje wyrok za złamanie sądowego zakazu poruszania się pojazdami mechanicznymi. Niewykluczone, że "Diablo" wyjdzie na wolność wcześniej niż po pięciu miesiącach.

Były mistrz świata w wadze junior ciężkiej trafił do aresztu 8 stycznia. Zgodnie z wyrokiem sądu za kratkami ma spędzić pięć miesięcy, ale promotor pięściarza Andrzej Wasilewski walczy o zmianę sposobu wykonywania kary na dozór elektroniczny.

ZNAMY rywala Adamka?! Razem mają 96 lat...

- Wydaje nam się, że są ku temu przesłanki. Z tego co się dowiedziałem ostatnio, to posiedzenie sądu penitencjarnego zostało zaplanowane na 18 lutego - powiedział nam Wasilewski.

To jednak nie wszystko. Z informacji do których dotarliśmy wynika, że została wpłacona część grzywny i wyrok może zostać zmniejszony z pięciu miesięcy do niespełna czterech. Może być krótszy o około 40 dni.

- Krzysiek codziennie rozmawia z najbliższymi, ukochaną, raz porozmawiał także ze mną. Mentalnie jest wszystko w porządku. Pogodził się z karą i grzecznie odsiaduje wyrok. Powiedział mi, że mu się tam strasznie nudzi, ale dużo czyta, trenuje, ma także czas na przemyślenia. Mówił mi także, że wciąż marzą mu się wielkie walki i zrobimy wszystko, by po wyjściu dostał fajny pojedynek - dodał Wasilewski.

Brodnicka przegrała w sądzie z Piątkowską. SUROWY wyrok! [TYLKO U NAS]

Krzysztof Diablo Włodarczyk w więzieniu! Spędzi tam wiele miesięcy!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze