Anthony Joshua i Ołeksandr Usyk

i

Autor: fot. AP Anthony Joshua i Ołeksandr Usyk

Zmiana za mikrofonem! Ten duet komentować będzie największe walki bokserskie!

2021-11-11 9:55

Platforma DAZN weszła do Polski 1 grudnia zeszłego roku. Jak na razie w ofercie jest wyłącznie boks, ale za to na najwyższym światowym poziomie. Dotychczas tylko te największe gale można było oglądać z polskim komentarzem. Teraz to się zmieni!

Polski komentarz można było usłyszeć m.in. przy okazji mistrzowskich pojedynków Krzysztofa Głowackiego i Kamila Szeremety oraz wyczekiwanego starcia Anthony'ego Joshuy z Ołeksandrem Usykiem.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk złożył Sylwii Dekiert specjalną obietnicę! Wszystko się wydało, tego już nie ukryją

Za mikrofonem zasiadali wtedy były mistrz Europy wagi ciężkiej Albert Sosnowski oraz były pracownik "Super Expressu" Jan Ciosek. Panowie komentowali "z doskoku", nie byli oficjalnymi pracownikami DAZN.

Teraz to się zmieniło! Platforma DAZN ogłosiła właśnie, że parę komentatorską z Polski tworzyć będą ceniony dziennikarz Janusz Pindera oraz były mistrz Europy wagi średniej Grzegorz Proksa.

Duet zadebiutuje już w sobotę 13 listopada i skomentuje galę z Anaheim, gdzie w walce wieczoru zmierzą się Jaime Munguia i Gabriel Rosado. Pindera i Proksa jeszcze w tym roku pracować będą przy galach Andrade - Quigley (20 listopada), Lopez - Kambasos (27 listopada), Haney - Diaz (4 grudnia) oraz Parker - Chisora (18 grudnia).

Ciekawy debiut w polskim boksie! Poliglota na gali Tymex Boxing Night 19

Janusz Pindera szczerze o TVP Sport Boxing Night. Te walki chciałby zobaczyć
Najnowsze