Mateusz Masternak

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Mateusz Masternak

Finałowy eliminator w Zakopanem

Znamy pełną kartę walk gali Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 25! Masternak, Włodarczyk i Grzyb w ringu

2022-10-24 20:23

Już w sobotę w Zakopanem gala Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 25, w której w walce wieczoru Mateusz Masternak zmierzy się z Jasonem Whateleyem w finałowym eliminatorze do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej. Między linami zobaczymy także m.in. Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, Laurę Grzyb, Adama Balskiego i Mateusza Tryca.

Walka Masternak - Whateley to najważniejszy pojedynek na polskich ringach ostatnich lat - triumfator tej walki zostanie bowiem oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza świata w wadze junior ciężkiej. Aktualnym czempionem federacji IBF jest Australijczyk Jai Opetaia, który w lipcu tego roku dość niespodziewanie pokonał Łotysza Mairisa Briedisa. Masternak w przeszłości mierzył się już z wieloma znakomitymi pięściarzami, ale o ten pełnoprawny tytuł mistrza świata jeszcze się nie mierzył. - Zdaję sobie sprawę, że to może być moja ostatnia szansa, by zdobyć ten upragniony pas - przyznał Masternak.

Powrót Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka

W Zakopanem w ringu zobaczymy także m.in. Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, który wróci między liny po dłuższej przerwie spowodowanej drugą odsiadką za złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Rywalem byłego mistrza świata będzie reprezentant Ghany, Abraham Tabul. Ciekawie powinno być także w starciu Laury Grzyb z Hiszpanką Marianą Herrerią. W Nosalowym Dworze zaprezentują się także Mateusz Tryc, Adam Balski, Piotr Łącz i Artur Górski.

Karta walk gali Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 25

  • Mateusz Masternak - Jason Whateley
  • Krzysztof Włodarczyk - Abraham Tabul
  • Mateusz Tryc - Leonard Carrillo
  • Laura Grzyb - Marian Herreria
  • Piotr Łącz - Aazddin Aajour
  • Adam Balski - Nicolas Holcapfel
  • Artur Górski - Jozef Kusmirek
Sonda
Czy Mateusz Masternak będzie mistrzem świata?
Obłędnie piękna żona Masternaka po zwycięstwie męża. Urocza reakcja.
Najnowsze