Krzysztof Włodarczyk

i

Autor: MARCIN WZIONTEK/SUPER EXPRESS

KBN 25 w Zakopanem

Oficjalnie: "Diablo" Włodarczyk wraca na ring! Na tej samej gali najważniejszy pojedynek w tym roku w Polsce

Po kolejnych przygodach z prawem Krzysztof "Diablo" Włodarczyk trenuje jak szalony i jeszcze w październiku po dłuższej przerwie zobaczymy go w ringu! Były mistrz świata między linami zaprezentuje się na gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 25, gdzie w walce wieczoru wystąpi Mateusz Masternak.

Masternak zmierzy się z Jasonem Whateleyem, a zwycięzca zyska status oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej. Dla "Mastera", który klasyfikowany jest na czołowych miejscach w rankingach najbardziej prestiżowych bokserskich organizacji, będzie to powrót na ring po rocznej przerwie. Pochodzący z Australii Whateley po raz ostatni boksował w kwietniu, kiedy to wygrał przed czasem z Savenacą Nalivą. - Myślę, że nasz pojedynek będzie naprawdę ciekawy. Masternak nie jest wielkim puncherem, ale jego aktywność w ringu sprawia rywalom problemy. Muszę być dobrze przygotowany wydolnościowo, ponieważ jego mocną stroną jest kondycja i duża liczba ciosów - mówi Whateley, który reprezentował Australię na Igrzyskach Olimpijskich w 2016 roku.

Rywal Masternaka chce bardzo twardych rękawic

Masternak w przeszłości dzierżył tytuł mistrza Europy oraz boksował o tymczasowy tytuł mistrza świata. Polak na zawodowych ringach jest niepokonany od czterech lat. - Wydaje mi się, że to będzie naprawdę dobra walka. Whateley był na igrzyskach, 90% zawodowych walk wygrał przed czasem i domaga się w tym pojedynku bardzo twardych rękawic. On wierzy w to, że przyleci do Polski i mnie znokautuje, więc to zwiastuje duże emocje - zapowiada "Master".

Powrót Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka

Podczas gali KBN25 kolejny, zawodowy pojedynek stoczą Mateusz Tryc, Laura Grzyb, Adam Balski i najmłodszy zawodnik grupy Knockout Promotions Tobiasz Zarzeczny. Wielką niespodzianką będzie powrót do ringu dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka.

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze