Jan Błachowicz, Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Jan Błachowicz, Artur Szpilka

ważny dzień

Artur Szpilka napisał do Jana Błachowicza z samego rana! Miał bardzo ważny powód, wielki dzień dla "Cieszyńskiego Księcia"

2023-02-24 9:54

W ostatnim czasie Artur Szpilka jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, publikując w sieci kolejne posty oraz relacje, w większości dotyczące tego, co akurat dzieje się w jego życiu. Gwiazdor KSW nie mógł jednak przejść obojętnie obok bardzo ważnego dnia w życiu Jana Błachowicza i kiedy tylko zdał sobie sprawę z tego, że to właśnie dziś, od razu do niego napisał.

Jan Błachowicz od wielu lat dostarcza fanom MMA nie tylko w Polsce, ale również i na całym świecie masy emocji swoimi walkami w federacji UFC i wielu kibiców "Cieszyńskiego Księcia" ma nadzieję, że Błachowicz odzyska utracony niedawno pas mistrzowski największej federacji MMA na świecie. Obecnie jednak gwiazdor UFC może cieszyć się wraz ze swoimi najbliższymi kolejnym wielkim dniem w swoim życiu, kiedy to skończył 40 lat.

Jan Błachowicz obchodzi 40. urodziny! Artur Szpilka natychmiast postanowił złożyć mu życzenia

Obok tego dnia obojętnie nie mógł przejść Artur Szpilka. Gwiazdor federacji KSW w ostatnim czasie jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, publikując w sieci kolejne posty oraz relacje, na których pokazuje, co u niego słychać oraz czym zajmuje się na co dzień. Gdy tylko zdał sobie sprawę z tego, że Jan Błachowicz obchodzi dziś okrągłe, 40-te urodziny, od razu postanowił do niego napisać na Instagramie.

Artur Szpilka napisał do Jana Błachowicza z samego rana! Miał bardzo ważny powód, wielki dzień dla "Cieszyńskiego Księcia"

"Szpila" udostępnił w relacji na Instagram Stories zdjęcie cieszącego się Jana Błachowicza po jednej z wygranych walk w federacji UFC, a nad nim wielki, kolorowy napis "happy birthday" - Najlepszego Jano #Legendary polish power - napisał dodatkowo Artur Szpilka, składając najlepsze życzenia Błachowiczowi z samego rana. 

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Artur Szpilka napisał do Jana Błachowicza

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka screen Artur Szpilka napisał do Jana Błachowicza
Najnowsze