Artur Szpilka

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Artur Szpilka

forma życia

Artur Szpilka stanął przed lustrem bez koszulki, a my zbieraliśmy szczęki z podłogi! Krata na brzuchu aż oślepia, forma życia

2023-04-14 16:23

Przygotowania Artura Szpilki do walki z Mariuszem Pudzianowskim podczas gali XTB KSW Colosseum 2 idą pełną parą i po tym, jak pięściarz pochwalił się niedawno olbrzymim bicepsem, teraz "Szpila" postanowił pokazać, jak wygląda jego sylwetka. I jak się okazuje, tutaj też ma wiele powodów do dumy. Podniósł koszulkę stojąc przy lustrze, a oczy oślepiała krata na brzuchu.

Zarówno Mariusz Pudzianowski, jak i Artur Szpilki zasuwają na treningach w pocie czoła, jak podczas gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym jak najlepiej prezentować się w oktagonie. Żaden z zawodników się nie oszczędza podczas ćwiczeń, przez co m.in. Mariusz Pudzianowski zwymiotował na matę, a później musiał po sobie sprzątać. U Artura Szpilki z kolei efekty ciężkiej pracy widać gołym okiem, chociażby patrząc na jego monstrualne bicepsy. To jednak nie wszystko, bo krata na jego brzuchu robi niemniejsze wrażenie. 

Forma Artura Szpilki przed walką z Pudzianowskim powala! Pokazał brzuch przed lustrem i zdębieliśmy

Pięściarz regularnie dzieli się w mediach społecznościowych kolejnymi nagraniami i zdjęciami wykonanymi podczas treningów i tym razem nie mogło być inaczej. "Szpila" wparował do szatni i idąc w stronę lustra zaczął napinać swoje mięśnie. Później podciągnął koszulkę, aby pochwalić się swoim wyrobionym brzuchem i na wielu osobach mógł zrobić ogromne wrażenie. 

Artur Szpilka stanął przed lustrem bez koszulki, a my zbieraliśmy szczęki z podłogi! Krata na brzuchu aż oślepia, forma życia

Coraz bardziej wyrzeźbione ciało Artura Szpilki idealnie pokazuje, jak ważna jest dla niego walka z Mariuszem Pudzianowskim. Do pojedynku na PGE Narodowym podczas gali XTB KSW Colosseum 2 pozostało jeszcze ponad 1,5 miesiąca, a forma pięściarza już teraz przyprawia o zawrót głowy. Zapewne w kolejnym miesiącu muskulatura pięściarza będzie jeszcze pokaźniejsza, ale już teraz ma się on czym chwalić. 

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Artur Szpilka pokazał umięśniony brzuch

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka screen Artur Szpilka pokazał umięśniony brzuch
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany