Michał Boxdel Baron

i

Autor: SE Michał "Boxdel" Baron

kompletna szczerość

Boxdel zdecydował się na wielką szczerość względem swoich fanów! Zaczął wyliczać, nie pominął niczego

2023-04-17 8:49

Michał "Boxdel" Baron to nie tylko jeden z włodarzy federacji FAME MMA, ale także człowiek pełen pomysłów, które nieustannie wprowadza w życie. Obecnie YouTuber może pochwalić się kilkoma mniejszymi lub większymi projektami, które przyciągają sporą uwagę. Boxdel postanowił więc być całkowicie szczery względem swoich fanów i zdecydował się opowiedzieć, jak obecnie wyglądają sprawy.

Pomimo tego, że Michał Baron ma na głowie nie tylko federację FAME MMA, ale również inne projekty, które nierzadko pochłaniają go do reszty, "Boxdel" co rusz pojawia się z kolejnym przedsięwzięciem. Fani YouTubera co rusz pytają go o to, jak idą wszystkie jego projekty, które aż trudno zliczyć, a nowych wciąż przybywa. Tym razem jeden z włodarzy FAME MMA postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich widzów i opowiedzieć dokładnie, jak wyglądają sprawy związane ze wszystkimi jego pomysłami.

Boxdel usiadł przed komputerem i zaczął wszystko wyliczać! Kompletna szczerość, niczego nie ukrywał przed fanami

Tuż po pierwszej konferencji FAME MMA, na której działo się naprawdę sporo, jeden z włodarzy freak-fightowej federacji postanowił być kompletnie szczery ze swoimi widzami i opublikował obszerny post na swoim Instagram Stories, gdzie nie tylko wymienił wszystkie swoje rozpoczęte projekty i z pewnością wielu osobom przypomniał o części z nich, ale także zdecydował się wprost powiedzieć, z czego jest obecnie zadowolony, a z czego niekoniecznie. 

Boxdel zdecydował się na kompletną szczerość względem swoich fanów! Zaczął wyliczać, nie pominął niczego

- Z czego jestem zadowolony w tym roku? Przeprowadzka do WWA w trakcie, GOATS (+100.000) (...) FAME idzie naprawdę fajnie do przodu, FAME GTR za chwilę start akcji, kanał Boxdel też spoko, ale na rzecz GOATS troche musiałem zwolnić - wyliczał swoje projekty Baron szczerze je oceniając. - Z czego jestem niezadowolony w tym roku? Aferki (robie za malo streamow przez brak czasu nad czym ubolewam) - zakończył szczery wpis jeden z włodarzy FAME MMA. 

Sonda
Czekasz na galę FAME MMA 18?
Boxdel szczerze o swoich projektach

i

Autor: Instagram/ boxdel screen Boxdel szczerze o swoich projektach
Listen on Spreaker.
Najnowsze