BRUTALNY NOKAUT na polskiej gali! Rywal padł jak rażony prądem [WIDEO]

2019-09-21 15:51 MSo
Nokaut na gali HFO w Jaśle
Autor: Twitter TVP Sport ZRZUT EKRANU Nokaut na gali HFO w Jaśle

Fani sportów walki nie mogli narzekać, jeśli zdecydowali się na wyjazd do Jasła lub obejrzenie gali HFO w telewizji. Zawody kickbokserskie były pełne efektownych nokautów - jeden z nich wzbudził na kibicach gigantyczne wrażenie. Piotr Golon wystosował mordercze kopnięcie na głowę Krystiana Podrazika.

Chwila nieuwagi w sportach walki może kosztować bardzo dużo. Dotkliwie przekonał się o tym Krystian Podrazik z klubu Spartan Jasło, który został brutalnie znokautowany podczas gali HFO. Przedstawiciel gospodarzy otrzymał serię uderzeń, na moment opuścił gardę i przyjął na szczękę mordercze kopnięcie.

Mężczyzna przez dłuższą chwilę nie był w stanie podnieść się z maty - według dziennikarzy TVP Sport zawodnik był przez moment nieprzytomny. W ringu pojawili się medycy, a gdy Podrazik już podniósł się, został nagrodzony przez miejscową publiczność gromkimi brawami.

Ciężkie ciosy padały podczas gali HFO w Jaśle bardzo często. Sześć z dwunastu pojedynków kończyło się nokautami, cztery z nich już w pierwszej rundzie. W walce wieczoru Łukasz Pławecki pokonał przez KO w pierwszej rundzie Gianlucę Costę Cesariego.

Najnowsze