Damian Janikowski

i

Autor: Super Express Damian Janikowski

Vlog Andrzeja Kostyry

Damian Janikowski wróci do wojska? Zdradził, jaki ma plan. Bardzo ambitnie | Andrzej Kostyra

Damian Janikowski jest gościem najnowszego odcinka vloga Andrzeja Kostyry. Po walce w High League z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem opowiedział o tym, jakie ma plany - nie tylko na swoją sportową drogę. Nie wyklucza powrotu do wojska. - Mógłbym pobierać dwa świadczenia w wieku 42 lat - mówi wprost o finansowym aspekcie takiego rozwiązania.

Damian Janikowski ma za sobą udany powrót do klatki. Zawodnik KSW trafił na wypożyczenie na jedną walkę do freak-fightowej organizacji High League, gdzie pokonał mistrza świata w kickboxingu i mistrza walk na gołe pięści Mateusza "Don Diego" Kubiszyna. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą Janikowski wybiegł daleko w przyszłości.

Zdębieliśmy po zobaczeniu, jak Mamed Khalidov wygląda przed walką z Pudzianowskim! Niepojęte, co ze sobą zrobił

Vlog Andrzeja Kostyry. Damian Janikowski wróci do wojska?

Jaki plan na działania w przyszłości ma Damian Janikowski? Nie wyklucza powrotu do wojska! - W przyszłości chciałbym otworzyć swój gym i zostać trenerem. Myślałem, żeby wrócić do wojska na siedem lat, bo mam trochę odsłużone. Żeby dorobić do drugiej emerytury, bo świadczenie sportowe dostanę w wieku 40 lat. Jakbym dostał do emerytury sportowej wojskową to miałbym dwie i jeszcze coś swojego... Do starości sobie poradzę - przyznaje z uśmiechem.

Skąd pomysł na powrót do służby ojczyźnie? - Byłem kiedyś w wojsku, byłem żołnierzem zawodowym w zespole sportowym jako zapaśnik. Drogi mam przetarte. Nigdy nie zamykam za sobą furtek. Szkoda byłoby stracić osiem lat w wojsku. Dotyczą mnie zasady piętnastu lat przepracowanych i wejście na najniższy poziom emerytury wojskowej. Mógłbym pobierać dwa świadczenia w wieku około 42 lat - mówi wprost.

Oglądaj vlog Andrzeja Kostyry z Damianem Janikowskim 12 grudnia o godzinie 18:00 na Sport.se.pl i KOstyra SE na Youtube!

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze