Don Kasjo MASAKRUJE Najmana przed walką: Jest FRAJEREM, trafiłem w punkt [TYLKO U NAS]

2020-11-21 7:41 md
Marcin Najman i Don Kasjo
Autor: YouTube/FAME MMA O której godzinie walka Najman vs Don Kasjo? Don Kasjo - Najman na FAME MMA KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

Już w sobotni wieczór odbędzie się gala FAME MMA 8. Jedną z najgorętszych walk zaplanowanych w ramach tej imprezy stanowi pojedynek pomiędzy Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim a Marcinem "El Testosteronem" Najmanem. Obaj zawodnicy mocno spięli się już przed wejściem do oktagonu, a pierwszy z wymienionych mówi do naszej kamery pełen satysfakcji: - Chyba trafiłem w punkt, skoro go tak boli.

Ostatnie godziny dzielą nas od ósmej edycji FAME MMA. Fani ostrzą sobie zęby przede wszystkim na starcie "Don Kasjo" z Marcinem Najmanem. Wokół tej dwójki zrobiło się niezwykle gorąco po tym, jak kilka dni temu pierwszy z wymenionych zarzucił romans z Esmeraldą Godlewską, na co były pięściarz zareagował zdecydowaną reakcją i zapowiedział złożenie pozwu sądowego. W rozmowie z "Super Expressem" Życiński stwierdził z satysfakcją w głosie, że musiał trafić w punkt, skoro jego przeciwnik odpowiedział w taki sposób. Koniecznie zobaczcie poniższe wideo!

Pudzianowski trafił do SZPITALA! Pokazał zaskakujące ZDJĘCIE

Don Kasjo o pozwie Najmana: To KUR*** i FRAJERSTWO!
Najnowsze