Dramatyczny apel gwiazdy FAME MMA. Jej brat umiera, pilnie potrzebuje pomocy

2022-05-17 21:53
Karolina Way of Blonde Brzuszczyńska - Marta Linkiewicz
Autor: FAME MMA FAME MMA 13: Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska - Marta Linkiewicz

Przez federację FAME MMA przewinęło się wielu zawodników i zawodniczek, ale Karolinę "Way of Blonde" Brzuszczyńską można nazwać weteranką organizacji. Charyzmatyczna fighterka stoczyła dla FAME trzy walki, a podczas FAME MMA 13 zmierzyła się o pas z Martą Linkiewicz. Minimalnie przegrała z popularną "Linkimaster", lecz po kilku tygodniach opowiedziała o jeszcze trudniejszej sytuacji. Brat "Way of Blonde" umiera i gwiazda FAME MMA wystosowała dramatyczny apel.

Wielu fanów FAME MMA uważa "Way of Blonde" za czołową zawodniczkę w świecie freak fightów. To nie może dziwić, bowiem Brzuszczyńska posiada czarny pas w taekwondo, więc z pewnością nie jest amatorką w świecie sztuk walki. Swoje umiejętności potwierdziła w oktagonie, w którym zadebiutowała w grudniu 2019 roku. Wówczas pokonała Patrycję Zahorską podczas Free Fight Federation 2, a w 2021 r. pojawiła się w FAME MMA. Na dziewiątej gali pod tym szyldem wygrała z Anną Andrzejewską, a podczas FAME 11 pokonała Patrycję Wieję. Wszystkie zwycięstwa "Way of Blonde" odniosła dzięki jednogłośnej decyzji sędziów. Z bilansem 3-0 stała się pretendentką do tytułu, jednak w marcu tego roku po raz pierwszy zaznała smaku porażki. Po bardzo wyrównanej walce tym razem przegrała przez werdykt sędziowski z Martą Linkiewicz. Fani z pewnością nie spodziewali się, że po niespełna dwóch miesiącach dowiedzą się o prawdziwym dramacie w rodzinie 29-latki. 

Laluna kompromituje się tłumaczeniami po porażce na FAME 14! Mocna odpowiedź Jaroniewskiej

"Way of Blonde" to jedna z najpopularniejszych zawodniczek FAME MMA

Dramatyczny apel Way of Blonde. Jej brat umiera

Okazuje się, że brat Brzuszczyńskiej dowiedział się w marcu zeszłego roku o białaczce. Przez ponad rok informacja ta była tajemnicą, jednak niestety stan zdrowia mężczyzny uległ pogorszeniu. Dlatego gwiazda FAME MMA postanowiła publicznie poprosić o pomoc. W dramatycznym apelu opowiedziała o szczegółach choroby i leczenia, bowiem ostatnią nadzieją dla jej ukochanego brata jest kosztowna terapia.

Gigantyczny rywal Pudziana powraca! Nie uwierzysz, z kim zmierzy się tym razem, szokujące zestawienie

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?

"Mój brat umiera… musimy w bardzo krótkim czasie uzbierać 1,5 mln złotych na jego leczenie. Mamy za mało czasu by uzbierać tak duża kwotę własnymi środkami, dlatego proszę Was o pomoc" - rozpoczęła emocjonalny wpis mistrzyni taekwondo. 

"Choć staram się dawać Wam tutaj dużo pozytywnej energii to moje życie od roku jest sinusoidą. W marcu 2021 mój brat w trakcie oddawania krwi jako honorowy dawca został skierowany do szpitala. Wykryto u niego ostra białaczkę limfoblastyczną. W ciągu tego roku mój brat był kilkukrotnie jedna noga po drugiej stronie. A my z rodziną czekaliśmy tylko na wieści ze szpitala. Po kolei kazda z metod leczenia okazywała się nieskuteczna. Aż przyszedł czas na przeszczep, którego dawca była moja siostra. Wpierw zaczął nabierać sił i pod koniec marca został wypuszczony ze szpitala" - opisała dalej. 

Krzysztof Radzikowski zdradził swoją pasję! Mało kto o tym wiedział, udał się tam z ukochaną

"Kilka dni temu w trakcie badań kontrolnych okazało się, ze przyczep się nie przyjął… Otrzymaliśmy informacje, ze jedyna nadzieją dla mojego brata jest terapia CAR-T. Jest bardzo droga, ale ma wysoka skuteczność. Każdego dnia mój brat jest coraz słabszy, wiec czasu mamy coraz mniej…" - przekazała Brzuszczyńska.

"Mój brat ma żonę i dwie córki, dla których chce, musi żyć. Nie znam tak dobrodusznej i oddanej osoby jak mój braciszek. To człowiek anioł. Zawsze wszystkim pomagał bezinteresownie. Jest honorowym dawca krwi i dawca szpiku, a teraz sam potrzebuje pomocy. Każda wpłata i każde udostępnienie będzie na wagę złota" - poinformowała o specjalnej zbiórce "Way of Blonde". Na ten moment uzbierała już ponad 100 tysięcy złotych.

Kulisy FAME MMA 14
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze