FAME MMA 15 O KTÓREJ GODZINIE?

i

Autor: FAME MMA Materiały prasowe FAME MMA 15 O KTÓREJ GODZINIE?

FAME 15

FAME MMA 15 O KTÓREJ GODZINIE? Kiedy start gali FAME MMA 15? O której start FAME MMA 15. FAME MMA 15 GODZINA, DATA

2022-08-26 17:35

FAME MMA 15 O KTÓREJ GODZINIE? Gala FAME MMA 15 KIEDY? DATA, GODZINA FAME MMA 15 DZISIAJ 26.08 o której? Federacja FAME MMA powraca z piętnastą galą! W łódzkiej Atlas Arenie zaplanowano kilka emocjonujących pojedynków. W main evencie dojdzie do wielkiego rewanżu! Po trzech latach przerwy Aniela "Lil Masti" Bogusz znów wejdzie do klatki razem z Martą Linkiewicz. Starcie pań na pewno dostarczy emocji. Nie zabraknie innych emocjonujących rewanżów. FAME MMA 15 O KTÓREJ GODZINIE? DATA, GODZINA FAME MMA 15 DZISIAJ 26.08 o której?

FAME MMA 15 O KTÓREJ GODZINIE? KIEDY gala FAME MMA 15

Nadchodzi moment, na który czekają miliony fanów freak fight w Polsce. Już dziś odbędzie się gala FAME MMA 15. Włodarze federacji przygotowali kartę walk, która wywołuje ogromne emocje. Pierwszy raz w historii FAME, na jednej gali zostaną wykorzystane 3 różne areny walk: klasyczny oktagon, klatka rzymska i po raz pierwszy ring bokserski. To czas wielkich rewanżów - w main evencie, popularnie nazywanym walką o pas królowej freak fights zmierzą się Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Aniela “Lil Masti” Bogusz. Bohaterki walki wieczoru na FAME 15 zmierzyły się już ze sobą w 2019 roku podczas gali FAME 4. Wtedy lepsza okazała się Lil Masti, która pokonała Linkiewicz przez TKO już w 1 rundzie. Warto zaznaczyć, że obie zawodniczki poczyniły od tamtego czasu niesamowity progres sportowy i wygrały wszystkie swoje kolejne walki. 

Tak Kamila Wybrańczyk nazywa swojego ukochanego. Pokazała jego zdjęcie i prawda wyszła na jaw, nie mogła wyjść z zachwytu

Wśród kibiców wielkie emocje wzbudza długo wyczekiwany rewanż jednych z najbardziej popularnych zawodników FAME. W klatce rzymskiej spotkają się Kacper „Crusher” Błoński i Marcin Dubiel. Panowie to skonfliktowani ze sobą byli członkowie Teamu X. Ich pojedynek odbędzie się w formule “no time limit”, która niemal gwarantuje, że będziemy świadkami nokautu jednego z zawodników.

FAME MMA 15: Godzina startu gali. O której pierwsza walka?

Chyba w całej historii FAME nie było bardziej medialnego konfliktu niż ten pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Jackiem i Mateuszem Murańskimi. FAME 15 ma być ostatnim aktem tej historii. Najpierw Tańcula zmierzy się z Mateuszem - na zasadach MMA, w oktagonie, na dystansie 3 rund po 3 minuty. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszego starcia, Tańcula wyjdzie do walki w klatce rzymskiej z Jackiem Murańskim. W sytuacji, w której Arkadiusz Tańcula nie będzie w stanie wyjść do drugiego pojedynku to w jego zastępstwie zawalczy Tomasz Matysiak, znany jako “Szalony Reporter”. Federacja zgodziła się na propozycję Jacka Murańskiego, który zgłosił chęć walki z “Szalonym Reporterem” tuż po walce z Tanculą - niezależnie od wcześniejszych rozstrzygnięć.

Zmiana na karcie walk FAME MMA 15! Jacek Murański stoczy drugą walkę, oficjalne potwierdzenie

Podczas FAME 15 odbędzie się również walka bokserska, w której były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek skrzyżuje rękawice z debiutującym w federacji FAME MMA raperem Mariuszem „Sariusem” Gollingiem. Pojedynek odbędzie się w profesjonalnym ringu i będzie to pierwsze takie starcie w historii federacji.

Sarius przed walką na FAME MMA 15

Gala FAME MMA 15 odbędzie się w piątek, 26 sierpnia. Początek walk zaplanowano na godzinę 20:00. Darmowa relacja na żywo z całej gali w portalu sport.se.pl! Serdecznie zapraszamy do śledzenia FAME MMA 15 razem z nami. Transmisja tylko w systemie PPV na FAMEMMA.tv!

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie! 

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze